Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Paulina Krupińska pozuje ze ślicznym noworodkiem! Czy my o czymś nie wiemy? To jakaś słodka niespodzianka świąteczna?

Paulina Krupińska trzecie dziecko?


Paulina Krupińska pokazała swoje zdjęcie z noworodkiem

Paulina Krupińska od czasu kiedy urodziła swoje drugie dziecko, bardzo chętnie dzieli się z internautami ciekawymi relacjami z życia prywatnego. Na jej profilu nie brakuje ślicznych zdjęć z pociechami i przystojnym partnerem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Jak wiemy para doczekała się już cudownej parki – Tosi i Jędrka.

Przed samymi świętami Bożego Narodzenia, piękna Miss wkleiła na swoim Instagramie zaskakujące zdjęcie z noworodkiem! Trzeba przyznać, że fotka wywołała ogromną konsternację. Fani Pauliny z pewnością zaczęli się zastanawiać, o co chodzi, kim jest maleństwo? Bo przecież bobas nie może być raczej trzecim dzieckiem Pauliny i Sebastiana!

Oczywiście, że nie jest to dziecko Pauliny, choć wielka to szkoda. Piękna modelka została bowiem szczęśliwą ciocią ślicznej Alessandry.

Ciocia wita na świecie przecudną Alessandrę ??❤️idealny prezent na Święta ?? Dopiero Tosia i Jędrek byli tacy maciupcy ? jak to się szybko zapomina.
Pamiętacie jak Wasze dzieci były takie malutkie? – napisała Paulina Krupińska pod zdjęciem

Zatem internauci odetchnęli z ulgą, w życiu rodzinnym Pauliny i Sebastiana nic się jeszcze nie zmieniło, nadal są szczęśliwymi rodzicami Tosi i małego Jędrka. Pod zdjęciem nie brakowało jednak miłych słów i refleksyjnych komentarzy.

  • Ciekawe kto jest w roli głównej Aleksandra czy ciocia?
  • Ciocia jakie piękne dłonie?
  • Będą się z Jędrkiem razem bawić 🙂 buziaki na święta dla waszej ferajny
  • Dokładnie! Zapomina się szybko! Córka ma skończone 2 lata ,lada moment rodzę synka i zastanawiamy się z mężem jak obsługiwało się takiego noworodka:)
  • Mój Jasiek skończy w wigilię dwa i pol roku, jakby nie zdjęcia, male ubranka, odciski stópek nie pamiętałabym jak maleńkim dzieciaczkiem był 🙂

Kto wie, może Paulina po świętach pomyśli o powiększeniu swojej rodziny, zawsze przecież podkreślała, że chce mieć więcej dzieci.

Zatem czekamy na dobre nowiny.

Paulina Krupińska żałuje, że udzieliła nam tego wywiadu! Chyba jest dla siebie zbyt surowa! [WIDEO]

Jest coś czego brakuje w życiu Paulinie Krupińskiej! W trudnych chwilach nadchodzi pomoc ze strony Anny Lewandowskiej!

Gwiazdy zdradziły nam swoje świąteczne tradycje! Natalia Siwiec, Olivier Janiak i Paulina Krupińska odkryli swoje sekrety [WIDEO]

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 3


Gośćjola | 24 grudnia 2017, 05:09

Puste babsko


Gość stenia | 24 grudnia 2017, 05:08

A czego jej zazdroscic tej glupoty


Urszulka | 24 grudnia 2017, 00:22

Ona dwójkę dzieci urodziła a nic po niej nie widać. Też bym tak chciała, ale jestem już na dobrej drodze do powrotu do wagi sprzed ciąży. Jeszcze kilka miesięcy na siłce i z iqgreen i nie będę musiała wyrzucać spodni sprzed ciąży.


Dodaj komentarz
×