Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Paulina Krupińska nawet na zakupach w TESCO wygląda jak miss!

krupinska


Paulina Krupińska na zakupach w Tesco

Paulina Krupińska jest jedną z trzech gwiazd, które sieć Pasaży Tesco zaprosiła do najnowszej kampanii reklamowej. Idea ma za zadanie odświeżyć markę i zachęcić Polaków do częstszego odwiedzania supermarketu. W promocji pasażu handlowego wzięły udział również Małgorzata Rozenek-Majdan i Mateusz Gessler.

Gwiazdy, które współpracują z marketem, mają różne zadania i promują zupełnie inne działy. Paulinie Krupińskiej przypadła rola specjalistki od mody i urody.

29 września Paulina promocję Tesco wzięła sobie głęboko do serca, ponieważ w ramach kontraktu zawitała do supermarketu i zrobiła zakupy.

Celebrytka dumnie przechadzała się po sklepie z koszem miedzy alejkami. W wózku znalazły się trzy butelki oleju, dużo makaronu i jeszcze więcej mąki.

Dodatkowo celebrytka chętnie pozowała do zdjęć z pracownikami i klientami.

Myślicie, że Paulina Krupińska zrobiła zakupy dla siebie? A może seksowna gwiazda postanowiła wykorzystać znajomości w Tesco i kupiła te produkty dla potrzebujących?

Ambasadorzy centrów handlowych Pasaż Tesco na spotkaniu z fanami: Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Paulina Krupińska

Paulina Krupińska na zakupach w Tesco

Paulina Krupińska na zakupach w Tesco

Paulina Krupińska na zakupach w Tesco

Paulina Krupińska na zakupach w Tesco

W jakiej fryzurze Paulina Krupińska wygląda lepiej?Komentarzy: 3


Mirellka2M | 25 października 2017, 10:01

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 7 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 29 września 2017, 21:27

Nie ma to jak być twarzą Tesco 🙈wygląda jak miss?Z której strony? A ta maka 10kg..!jakaś wojna nadchodzi,O czymś nie wiem 🙊


Gość | 29 września 2017, 17:41

Dziwna uroda jakby z lekka tajska .


Dodaj komentarz
×