Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wystarczyło jedno zdjęcie z synkiem aby Paulina Krupińska wywołała burzę w mediach społecznościowych! Internauci nie mieli litości dla szczęśliwej matki!

Paulina Krupińska skrytykowana za zdjęcie z synkiem


Paulina Krupińska skrytykowana za zdjęcie z synkiem

Miss Polonia 2012, Paulina Krupińska, jak wiele innych polskich gwiazd, uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Jak możemy zobaczyć na Instagramie, modelka czerpie obecnie najwięcej przyjemności z macierzyństwa. Paulina bardzo często udostępnia w sieci zdjęcia z malutkim synkiem, dzięki którym promuje swoje kolorowe życie.

Jednak, gdy przyjrzymy się komentarzom pod jednym z ostatnich opublikowanych zdjęć na profilu Miss Polonia, zobaczymy, że pokazywanie tylko i wyłącznie „różowej strony” macierzyństwa nie wszystkim przypadło do gustu.

Jak człowiek wstaje i patrzy na dziecko to świat od razu wydaje się piękniejszy i pogoda nie straszna. Zgadzacie się ze mną?  – napisała Paulina pod jednym ze zdjęć.

Obserwatorki nie oszczędzały w słowach Krupińskiej i stanowczo komunikowały sprzeciw wobec kolorowego życia matek, które ma też swoje ciemne strony.

Tak słodko, że aż mdło. Czy zawsze i wszędzie trzeba promować idee, że macierzyństwo jest takie różowe i cudowne? – napisała jedna z fanek.

Pauliny akurat w ogóle się to nie tyczy, ale czasem czytam u tych wszystkich mateczek, a obserwuje takie, które zawsze są idealnie ubrane, umalowane, jak wszystko u nich jest idealne i nic nie robią, tylko piszą jakie to macierzyństwo jest wspaniałe! Masakra – skomentował kolejna.

Teraz dzieci ma wiele lasek, które się lansowały. Nie pokazywały pryszczy tylko podróże i torebki. Nastał dla nich czas dzieci, więc lansują ciuszki, słodkie pokoje itd. To minie, wyż nie trwa wiecznie i 10-latek nie da się ustawiać na kawałku koca z napisem: mam 10 lat – wyznała szczerze obserwatorka.

Na te wszystkie negatywne komentarze, Paulina Krupińska opowiedziała jednym, stanowczym zdaniem.

Każdy sądzi według siebie – czytamy.

Wśród krytycznych opinii, znalazły się również i takie, które popierały stanowisko modelki.

A Wy, co sądzicie o promowaniu kolorowego życia młodych matek?

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska rozpoczęli zimowe szaleństwo! Z dzieciakami wybrali się do Zakopanego!

Paulina Sykut-Jeżyna i Paulina Krupińska w identycznych bluzeczkach z falbankami! Znamy cenę i markę. To będzie hit sezonu!

Paulina Krupińska już po ślubie? Wszystko zdradził nam Staszek Karpiel-Bułecka! [WIDEO]

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 3


Gość | 17 listopada 2017, 10:36

hm jak się ktoś do macierzyństwa przygotował ,ma stabilny związek ,dom i kasę jest zdrowy to owszem, tak to wygląda -jak sobie pościelesz ….


Zuzka | 16 listopada 2017, 22:18

Jak zawsze pewnie hejtują bo zazdroszczą. Co to się porobiło teraz. Pewnie siedzą takie zakompleksione grubasy przed kompem i hejtują innych… Z czystej zazdrości. Powinny się wziac za siebie, jakaś dietka, iqacai i dopiero jak się samemu będzie idealnym to wtedy komentować kogoś innego.


Gość stenia | 16 listopada 2017, 18:12

O czym tu kometowac pustak


Dodaj komentarz
×