Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Naprawdę?! To ma świadczyć o kryzysie w związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki…

Rozstanie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przechodzą kryzys?

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki uchodzi za idealny. Doczekali się córeczki Antosi, a niedługo na świat przyjdzie ich drugi potomek. Wszystko wskazywało na to, że ich relacja jest wzorowa. Pomimo natłoku zajęć para często spędza czas razem. Wspólne wakacje, spotkania z rodziną czy przyjaciółmi, i oczywiście spacery. Jeden z ostatnich wywołał niemałe poruszenie.

Jak donosi Życie na gorąco para podobno przechodzi kryzys, a dowodem na to mają być zdjęcia paparazzi, na których widać, jak… spacerują osobno. Czy jest w tym coś zaskakującego? Według tygodnika tak. Oto, jak interpretują zdjęcia pary:

Paulina i Sebastian spacerowali ulicami jednego z warszawskich osiedli ze swoją 20-miesięczną córeczką Antoniną, lecz…oddzielnie. Najpierw on szedł przodem, a ona kilkanaście metrów za nim. Później modelka nagle skręciła i zaczęła kluczyć uliczkami. Muzyk podążył więc za nią, ale czas zachowywał spory odstęp. Czasem coś do siebie krzyczeli, a po ich twarzach widać było, że są spięci. W pewnym momencie, gdy Sebastian mówił coś do ukochanej, ona wykonała znaczący gest w jego stronę, jakby pukała się palcem po głowie…W końcu, po kilkudziesięciu minutach tego spaceru, ona zniknęła za rogiem, a on poszedł w stronę swojego samochodu – czytamy w Życiu na Gorąco

Czy to powód do tego, aby obwieszczać kryzys? Coś nam się wydaje, że u Krupińskiej i Karpiela-Bułecki, wprost przeciwnie, miłość kwitnie.

Zobacz także: Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z córeczką i Sebastianem. Fani: „Rodzina to jest siła”

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką Antoniną na spacerze

Kryzys w związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiania Karpiela-Bułecki?

Paulina Krupińska - Sephora Trend Report 2017

Związek Pauliny Krupińskiej przechodzi kryzys?

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są dobrana parą?Komentarzy: 1


Gość | 30 marca 2017, 13:22

Dajcie ludziom oddychać i chodzić za nimi , wstrętne.


Dodaj komentarz
×