Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Paulina Koziejowska spotyka się z popularnym przystojniakiem? Ładna z nich para…

Paulina Koziejowska chłopak


Paulina Koziejowska i Tomasz Ciachorowski są parą?

Przekonaliśmy się o tym ostatnio, podczas tegorocznego VIP CROSS, gdzie znani celebryci podjęli się rywalizacji uczestnicząc w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi Mitsubishi Pajero Adventure i L200 Monster. Uczestnicy musieli m.in. pokonać rowy z gliną i wodą, koleiny, zakręty, schody. W roli kierowcy mogliśmy zobaczymy między innymi Tomasza Ciachorowskiego, który wyjątkowo troskliwie towarzyszył pięknej pogodynce Paulinie Koziejowskiej.

Para pojawiła się razem na imprezie, natychmiast budząc zainteresowanie fotoreporterów. Zaczęto się zastanawiać, co może ich łączyć? Ona – młoda i piękna, w Nova TV idzie jak burza, on – natomiast znany, uwielbiany przez kobiety przystojny aktor. Podczas zawodów para nie rozstawała się na krok. Widać było, że Paulina z Tomkiem bardzo dobrze się znają, bowiem nie szczędzili sobie czułych gestów. Co ciekawe, przystojny aktor po zawodach odwiózł atrakcyjną prezenterkę do domu!

Czyżby byli nową parą show-biznesu? Jeżeli tak to musimy przyznać, że piękna Paulina ma świetny gust, bowiem z Tomka to niezłe ciacho.

Gwiazdy na VIP CROSS 2017: Maja Hyży, Beata Tadla, Tomasz Ciachorowski [GALERIA]

Paulina Koziejowska i Tomasz Ciachorowski

Paulina Koziejowska i Tomasz Ciachorowski

Paulina Koziejowska i Tomasz Ciachorowski

Paulina Koziejowska i Tomasz Ciachorowski

 

Moją ulubioną pogodynką jest…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×