Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Zmysłowo kusiła na Eurowizji, a teraz strzeliła sobie rozbieraną sesję dla CKM! Jest ogień!

Paula Tumala CKM listopad 2017


Paula Tumala na okładce CKM listopad 2017

Paula Tumala zyskała ogromną popularnością za sprawą Donatana, dzięki któremu karierę w show-biznesie zaczęło jeszcze kilka innych seksownych blondynek. Paula po występie w teledysku My Słowianie, a później po spektakularnym ubijaniu masła na Eurowizji 2014 w Kopenhadze, pozowała w kilku kampaniach, głównie kosmetycznych. Tumala swoje atuty zaprezentowała także w najnowszym wydaniu magazynu dla entuzjastów kobiecego piękna – CKM.

Redakcja CKM ochrzciła Tumalę mianem „najseksowniejszej blondynki w Polsce”. Oglądając jej gorącą sesję w jesiennym wydaniu gazety, ciężko nie zgodzić się z tym dumnie brzmiącym przydomkiem. Paula zmysłowo eksponuje swoje ciało – piękne piersi, płaski brzuch i zgrabne nogi.

Moja Boszenka Paula Tumala na okładce nowego CKM z tytułem najseksowniejszej blondynki w Polsce. Oczywiście jestem dumny! – napisał Donatan o sesji Pauli Tumali w listopadowym CKM.

To druga rozbierana sesja Pauli Tumali dla CKM. Wcześniej słynna Słowianka kusiła ciałem w 2014 i 2015 roku.

Jak oceniacie zdjęcia Pauli Tumali w CKM na listopad 2017?

Warto było czekać! Niepublikowane nagie zdjęcia Anny Muchy trafiły do internetu! I to w dniu śmierci założyciela Playboya!

Paula Tumala na okładce CKM listopad 2017

Paula Tumala na okładce CKM listopad 2017

Poprzednie okładki CKM z Paulą Tumalą

Paula Tumala w CKM - 2015 rok

Paula Tumala w CKM – 2015 rok

Paula Tumala w CKM - 2014 rok

Paula Tumala w CKM – 2014 rokKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×