Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Pamiętacie słynne zdjęcie piłkarzy Realu Madryt? Już doczekało się wielu parodii! Tych kobiecych także

Parodia zdjęcia z szatni Realu Madryt


Parodia zdjęcia z szatni Realu Madryt

Real Madryt to jedna z najpopularniejszych drużyn na świecie. Któż z nas nie potrafi wymienić kilku piłkarzy tego zespołu w tym między innymi Cristiano Ronaldo czy najdroższego zawodnika świata Garetha Bale’a? Ponadto wielu kibicom Królewscy kojarzą się też z legendą klubu – Ikerem Casillasem.

Niedawno Real Madryt wygrał ze swoim odwiecznym rywalem – FC Barceloną. Radość piłkarzy Królewskich była ogromna. Nie mogli uwierzyć w to, czego dokonali. Pojawiły się głosy, że to właśnie oni teraz staną się potęgą i będą niepodzielnie rządzić na arenie międzynarodowej. Mają szansę jeszcze między innymi na zwycięstwo w Lidze Mistrzów, ponieważ ostatnia kolejka pokazała, że sprawdza się stara prawda, iż jedna drużyna nigdy nie zdobywa tego trofeum dwa razy pod rząd. Z rozgrywek bowiem odpadł ubiegłoroczny triumfator – FC Barcelona. 

Przypomnijmy, że po słynnym zwycięstwie Realu nad drużyną z Katalonii piłkarze Królewskich zrobili sobie selfie w szatni. Na fotografii wyróżnia się zwłaszcza Cristiano Ronaldo, który stoi w samej bieliźnie. Nie trzeba było długo czekać na to, aż drużyny z całego świata zaczną to parodiować.

W naszej galerii możecie zobaczyć najciekawsze zdjęcia.

Zobacz: Annę Lewandowską, Sarę Boruc czy Marinę znają wszyscy, a my prezentujemy partnerki innych polskich piłkarzy na EURO 2016 

Zdjęcie z szatni Realu Madryt po meczu z FC Barceloną sparodiowane

Zdjęcie z szatni Realu Madryt po meczu z FC Barceloną sparodiowane

Którego z tych piłkarzy lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×