Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Śliczna córka Michaela Jacksona ma romans z rozchwytywaną modelką?! Ich wspólne zdjęcia to dopiero sensacja!

Paris Jackson ma nową dziewczynę?


Paris Jackson spotyka się z Carą Delevingne ?

Czyżbyśmy byli świadkami kolejnego głośnego związku w Hollywood? Wszystko na to wskazuje! Cara Delevingne, światowej sławy modelka i aktorka, spędziła ostatnio miły wieczór w towarzystwie córki króla popu, Paris Jackson. Dziewczyny najwyraźniej zorganizowały sobie pidżama-party z dobrymi filmami i smacznymi przekąskami. Czy jednak ich relacja opiera się wyłącznie na stosunkach przyjacielskich?

Paris podzieliła się z fanami zdjęciem na Instagramie, na którym Cara stoi na łóżku w śmiesznej pozie. Obie są znane ze swojego wybitnego poczucia humoru, nie mamy wątpliwości że w swoim towarzystwie czują się jak ryba w wodzie. Dziewczyny przytulały się, oglądając amerykański film Carol z Cate Blanchett i Rooney Marą w rolach głównych. Dla niewtajemniczonych, film opowiada o kontrowersyjnej miłości na przełomie lat 50. XX wieku dwóch kobiet.

Czyżby  film był sekretną wiadomością dla fanów modelek? Wielbiciele dziewczyn już zaczęli snucie teorii i historii wokół ich przyjaźni. Może to tylko przypadek, a może między nimi faktycznie zaiskrzyło?

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalne informacje od którejś z nich. O ile się ich w ogóle doczekamy…

Cara Delevingne kolejną ofiarą Harveya Weinsteina! Z najdrobniejszymi szczegółami opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!

Paris Jackson w samych majteczkach kusi na Instagramie! Powód ma szczególny

Cannes 2017: Gwiazdy poza czerwonym dywanem. Jak wyglądają na co dzień? Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Jessica Chastain

Czy lubisz twórczość Michaela Jacksona?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×