Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Paris Hilton zachwycona Polakami

paris


Dziedziczka fortuny w miłych słowach podsumowała swoją wizytę w Polsce

Pod koniec sierpnia Paris Hilton odwiedziła Polskę. Przyjechała na Międzynarodowe Targi Mody i pojawiła się w centrum Ptak Fashion City.

To była druga wizyta gwiazdy na polskiej ziemi. Pomimo tego, że w drodze na lotnisko spotkała ją niemiła przygoda – Paris zgubiła pierścionek z brylantem (zobacz:Paris Hilton podczas wizyty w Polsce zgubiła drogocenny brylant [WIDEO]), to bardzo miło wspomina pobyt tutaj. Nie miała żadnych zastrzeżeń  do organizacji i doceniła starania organizatorów wydarzenia.

Muszę powiedzieć, że ludzie tutaj bardzo sympatycznie mnie przywitali. Każdy był uśmiechnięty i radosny. Organizacja imprezy była na światowym poziomie, a garderoba, jaka została dla mnie przygotowana na targach mody, sprawiła mi ogromną radość. Muszę przyznać, że wszyscy wyglądali dobrze. Widać, że Polacy mają styl i są bardzo „fashion”! Tak wiele kobiet miało na sobie piękne sukienki. I co ważne – dobrze dobrane akcesoria, na co zawsze zwracam uwagę, gdyż moda towarzyszy mi w życiu od zawsze – powiedziała w wywiadzie dla SuperExpressu

Po takich rekomendacjach Paris każda zagraniczna gwiazda będzie chciała do nas przyjechać 😉

Paris Hilton w Łodzi Fot. ons

Paris Hilton w Łodzi
Fot. ons

Paris Hilton w Łodzi Fot. ons

Paris Hilton w Łodzi
Fot. ons

Paris Hilton SET

Paris Hilton SETKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×