Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Otylia Jędrzejczak pokazała urocze zdjęcie z córką. Ależ ona urosła!

Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcie córki


Otylia Jędrzejczak pochwaliła się zdjęciem z córką

Minęło już pięć miesięcy od kiedy Otylia Jędrzejczak przywitała na świecie swoją córeczkę, Marcelinę. Pływaczka nie posiadała się ze szczęścia, a razem z nią fani, którzy zasypywali media społecznościowe gratulacjami i komplementami pod adresem świeżo upieczonej mamy i córki. Otylia, która lubi strzec swojej prywatności, od czasu do czasu sprawia swoim wielbicielom radość i wstawia urocze zdjęcia dziewczynki na Instagram. Pierwsze wywołało prawdziwe poruszenie, a na najnowszym widać jak bardzo już wyrosła!

Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę na Instagramie. Fani zachwyceni!

Dziewczynka rośnie w oczach, a dumna mama nie rozstaje się z nią na krok. Tym razem zabrała Marcelinę na basen! Chce ją zarazić miłością do wody?

Podczas #otyliaswimtour w Lublinie miałyśmy wszystko pod kontrolą :)) #mamaicorka#zostanmistrzemzycia#plywalnia#zajecia#usmiechdzieci#motywacja#nauka#doszkalanie

Fani byli zachwyceni tym uroczym obrazkiem. Nie obyło się oczywiście bez sugerowania, że pociecha Otylii może zechcieć pójść w jej ślady:

  • Hahaha niedaleko pada jabłko od jabłoni 😉 ????
  • Piękne zdjęcie ?
  • Piękny obrazek?

Jeśli jabłko faktycznie pada niedaleko od jabłoni, możemy się spokojnie spodziewać, że za kilkanaście lat mała Marcelina pobije wszystkie ustanowione przez mamę rekordy! A gdzie przyjemniej czekać na sportowe sukcesy niż w ramionach mamy?

Otylia Jędrzejczak na spacerze z córeczką Marcelinką

Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcie córki

Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcie córki

Otylia Jędrzejczak z córeczką na Instagramie

Otylia Jędrzejczak z córeczką na Instagramie

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×