Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Wojciech Modest Amaro otwiera chrześcijańską pizzerię o nazwie „Osiem błogosławieństw”! Będzie serwował dania inspirowane Biblią! Znamy menu

Wojciech Modest Amaro, Osiem błogosławieństw


Osiem błogosławieństw – pizzeria Wojciecha Modesta Amaro

Ostatnio Dziennik łódzki podał zaskakującą informację dotyczącą popularnego mistrza kuchni – Wojciecha Modesta Amaro. Okazuje się bowiem, że znany z głębokiej wiary w Boga Amaro, obecnie pomaga w stworzeniu chrześcijańskiej pizzerii.

Oryginalna restauracja powstaje w Łodzi, przy udziale osób skupionych przy kościele jezuitów. Chrześcijańską pizzę już niebawem będzie można skosztować w bramie przy ulicy Piotrkowskiej 80. Oficjalna data otwarcia jest przewidziana na marzec 2018, wiadomo również, że lokal będzie prowadzony non-profit przez fundację charytatywną.

Jak podaje Dziennik łódzki, Wojciech Amaro został osobiście poproszony o pomoc przez łódzkiego księdza – Michała Misiaka.

Wybitny restaurator, znany z programów Top Chef i Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia, sam wybierze profesjonalny sprzęt i odpowiednich pracowników.

Menu pizzerii Osiem błogosławieństw w Łodzi

Już wiadomo, co znajdzie się w menu pizzerii „Osiem Błogosławieństw„! Bedzie pyszna kawa, ciastka i pizza, których nazwy wymyślił sam abp. Ryś, inspirując się Biblią. Zatem będzie pizza Magnificat oraz Osiem Błogosławieństw.

W menu znajdą się również owoce znane ze Świętej Księgi Chrześcijańskiej, tj. daktyle, ciasta z rodzynkami czy figi.

Być może do pizzy będzie serwowane pyszne wino oraz piwo.

Podoba się wam ten pomysł?

Wojciech Modest Amaro pokazał swoją luksusową willę! Kuchnia i salon robią wrażenie [WIDEO]

Wojciech Amaro szczerze o swojej wierze i nawróceniu: „Pan Jezus przyszedł po prostu do mnie. Jak do rybaków i powiedział…”

Lubisz programy z Wojciechem Modestem Amaro?Komentarzy: 4


Gość | 19 grudnia 2017, 10:18

Dlaczego?


Barbara E. | 19 grudnia 2017, 08:43

Choć brzydzi mnie ten pomysł, proponuję nową pizzę z KACZKĄ I RYDZYKAMI.


Gość | 18 grudnia 2017, 21:31

pomysł rewelacja i szacun że nie wstydzi sie wiary w Boga że jest chceścijaninem restauracja na pewno wyjdzie super i powstaną inne zobaczycie będa kolejki ludzie pójdą z ciekawości dla dobrego jedzenia i dla zasady!


Lodzianka | 18 grudnia 2017, 21:29

Moja noga tam nie stanie choćbym zdychala z głodu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×