Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Wszyscy śmieją się z tego jak Emma Watson wsparła ruch Time’s Up na Oscarach. Chciała dobrze, ale… nie wyszło

Emma Watson


Emma Watson zaliczyła wpadkę na Oscarach 2018

Gwiazda filmów o Harrym Potterze chciała wykorzystać oscarową galę do politycznej manifestacji. Emma Watson od kilku lat działa na rzecz równouprawnienia kobiet i mężczyzn, a przy okazji rozdania Nagród Akademii Filmowej postanowiła wyrazić swoje poparcie dla ruchu Time’s Up.

Osoby działające w ramach akcji Time’s Up – gwiazdy i zwykli wolontariusze – walczą z seksualnym wykorzystywaniem. Nazwa ruchu, którą na język polski można przetłumaczyć jako „Czas z tym skończyć”, to popularne hasło powielane na transparentach, koszulkach, na Instagramie…

Emma Watson posunęła się o krok dalej i umieściła nazwę tej organizacji na własnej skórze. Aktorka pojawiła się na oscarowym czerwonym dywanie w dopasowanej sukni z czarnego aksamitu i wielkim naszyjniku. Na jednym z odsłoniętych ramion gwiazdy znajdował się napis.

Tatuaż – który najprawdopodobniej był tylko kalkomanią – miał być wyrazem poparcia dla ruchu Czas z tym skończyć, ale okazał się kompromitującym dowodem na to, że Emma nie radzi sobie z angielską ortografią. W jej „tatuażu” zabrakło bowiem apostrofu. Zamiast Time’s up, było Times up. A to oznacza, że Emma miała na ręce napisane coś w stylu: „Czasy skończyć”.

To super, że gwiazda chciała wyrazić swoje poparcie dla walki z molestowaniem seksualnym. Szkoda tylko, że nie sprawdziła poprawności swojej sztucznej dziary w słowniku. Po byłej studentce Uniwersytetu Harvarda spodziewaliśmy się lepszej znajomości ortografii…

Jeszcze jedna wpadka na Oscarach 2018! Dziewczyna znanego aktora wykręciła mu niezły numer na czerwonym dywanie

Emma Watson DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę! Zbyt poważnie podeszła do słynnego „nowy rok, nowa ja”?

Na jej piersi patrzyli wszyscy! Aktorka w takiej kreacji świętowała wręczenie Oscarów

Lubisz Emmę Watson?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×