Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Nostalgiczna Oliwia Bieniuk na wspólnym zdjęciu z ojcem! Czy to jest ich sposób na uczczenie premiery książki o Annie Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk usta


Oliwia Beniuk na wspólnym zdjęciu z ojcem

Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszy się córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk. Nastolatka co jakiś czas publikuje zdjęcia, które od razu w mediach budzą dużą sensację.

Jedni zachwycają się niepowtarzalną urodą córki zmarłej aktorki, natomiast inni przyglądają się, jak dziewczyna radzi sobie po śmierci matki. A jak możemy zobaczyć, Oliwia jest bardzo mocno związana ze swoim ojcem, Jarosławem Bieniukiem, ponieważ często to właśnie z nim publikuje fotografie na swoim profilu.

Ostatnie udostępnione zdjęcie, którym ze światem podzieliła się Oliwka, jest czarno-białe i mimo uśmiechu na twarzy jej twarzy, jest utrzymane w dość nostalgicznym klimacie. Podobną fotografię udostępnił Jarosław, w którego oczach widać smutek.

Przypomnijmy, że dopiero co odbyła się prapremiera książki biograficznej o Annie Przybylskie, a już za dwa tygodnie będziemy obchodzić 3. rocznicę śmierci pięknej aktorki.

Jak wiemy partner zmarłej gwiazdy nie pojawił się na zorganizowanym evencie z okazji wydania publikacji o życiu jego partnerki. Bieniuk tłumaczył swoją nieobecność wciąż trwającym bólem po stracie Ani.

Jarosław Bieniuk nie pojawił się na premierze książki o Annie Przybylskiej! Tylko u nas jego komentarz!

Oliwia Bieniuk na Instagramie

Oliwia Bieniuk na Instagramie

Jarosław Bieniuk na Instagramie

Jarosław Bieniuk na Instagramie

Do kogo bardziej podobna jest Oliwia Bieniuk?Komentarzy: 11


SarnaGość | 24 września 2017, 15:12

Jak czytam że powiekszyła usta,zmieniła kolor włosów i to czwarte zdjęcie z cycami na pierwszym planie…to do jasnej chol..y ile to ma lat. A co będzie robiła jak będzie miała 20 lat -filmy porno chyba🤔


Gość | 23 września 2017, 20:48

Ludzie dajcie juz spokój ile wartościowych ludzich młodych umiera i nik się tym nie interesuje owszem była fajna aktorka ale przedewszystkim tylko człowiekiem dla którego śmierć przychodzi wcześniej czy później


Gość | 23 września 2017, 16:28

Ale durna bluza.To ma byc fajne?


Gość | 23 września 2017, 16:08

Zgadzam się …pytanie Dlaczego? Czy tak musiało być? Czy Ania musiała umrzeć. ..zostawić trójkę dzieci. ..tj.straszne i niesprawiedliwe. ..


Ala | 23 września 2017, 15:55

Rozumiem, że to nastolatka, ale napis „kiss my ass” na rękawie bluzki, nie za bardzo jest na miejscu… :(((


Gość | 23 września 2017, 13:46

Usta do picia barszczu


Gośćas | 23 września 2017, 13:02

zal, zlosc , smutek i pytanie , dlaczego czy tak musiolo byc ? [ * ]


Gość | 23 września 2017, 11:14

Kiss my ass..serio?! Masakra…tu cacy a na bluzce taki strzał!


Aaa.Gość | 23 września 2017, 10:39

Kiss my ass – no bardzo nostalgiczne…


Gość | 23 września 2017, 00:16

Śliczna dziewczynka. Wiem co przeżywa, straciłam tez mamę w młodym wieku.Jaroslaw Bieniuk jest wspaniałym ojcem, najważniejsze , ze ma dobre relacje z dziećmi.


Dana | 22 września 2017, 21:50

Cudowni jesteście Ale Jasia i Szymonka też bym chciała zobaczyc


Dodaj komentarz
×