Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Piękna Olga Kaczyńska z „Top model” zaskoczyła swoim nowym wizerunkiem! Teraz wygląda jak młoda księżna Kate!

Olga Kaczyńska z Top Model


Olga Kaczyńska ma włosy jak młoda księżna Kate

19-letnia Olga Kaczyńska przychodząc na casting do drugiej edycji show TVN Top model. Zostań Modelką nie miała figury idealnej modelki. Owszem, była wysoka – 178 cm, ale jak na modelkę jej waga – 56 kg i wymiary 82 – 62 – 89 zdaniem ekspertów modowych wymagały lekkiej korekty.

Młoda, bardzo zdeterminowana dziewczyna podczas trwania show, ku radości jurorów, zrzuciła więc ponad 5 kilogramów. Wówczas jej zaokrąglona dziecięca buzia zeszczuplała, nabrała wyrazistych rysów, oczywiście znacznie zmniejszył się także obwód jej kobieco krągłych bioder i biust. Ale jak się okazało, to wszystko się opłaciło! Olga Kaczyńska wygrała 2 edycję Top Model.

Stanowczość, wytrwałość i pewność siebie nadal wykorzystuje w życiu, bowiem po podpisaniu kontraktu z agencją NEXT, Olga co jakiś czas informowała ns o swoich sukcesach zawodowych i osobistych. Głośno było również o Kaczyńskiej za sprawą byłego już burzliwego związku z Góralem z Top Model.

Dziś Olga ma 25 lat, raczej rzadko pokazuje się na czerwonych dywanach, właściwie zniknęła z mediów. Ku radości fanek Olga jest nadal obecna na swoim profilu, dzięki któremu jest w stałym kontakcie z internautami. Ostatnio Kaczyńska pochwaliła się genialnym zdjęciem, na którym wygląda jak młoda księżna Kate!

Sami zobaczcie te włosy!

Mateusz Góral potwierdza nowy związek. Tak wygląda jego nowa dziewczyna

Michalina Manios z „Top Model” przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie uwierzycie jak teraz wygląda!

Wygrała „Top Model”, miała gorący romans z góralem i zniknęła z mediów! Dziś wygląda zupełnie inaczej!

Uważasz, że program „Top Model” powinien wrócić na antenę TVN?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×