Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Ola Ciupa koronkowej mini! Przy swojej figurze nie mogła wybrać lepszej kreacji

Ola Ciupa - Playboy, Samochód Roku 2017


Ola Ciupa w czarnej mini na imprezie Playboya

Nie ma chyba takiej stylizacji, w której Ola Ciupa wyglądałaby źle. Nawet w ludowym stroju w teledysku Donatana była „grzechu warta”, ale mini, w której pojawiła się w Villa Foksal na corocznej imprezie Samochód Roku Playboya 2017 zostawia daleko w tyle wiele innych kreacji.

[NA ŻYWO] Gwiazdy na imprezie Playboya: Edyta Herbuś, Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Mateusz Banasiuk, Karolina Nowakowska

Czarna sukienka mini od Pinko, w której Ola pojawiła się 19 czerwca na gali Playboya, była doskonałym wyborem na ten wieczór. Prześwitujący siateczkowy materiał wykończony koronką, która z każdej kobiety zrobi prawdziwą seks-bombę przylegał ciasno do ciała i świetnie podkreślał krągłości oraz wąską talię Ciupy. Dół sukienki był wycięty w ząbki i sięgał do połowy uda odsłaniając smukłe nogi aspirującej DJ-ki, które i tak prezentowały się już świetnie w zapinanych nad kostką czarnych szpilkach. Do stylizacji Ola wybrała granatowo-złote puzderko, które było jedynym akcesorium w jej wieczorowym looku. Włosy pozostawiła luźno, upinając z tyłu jedynie grzywkę, makijaż natomiast był bardzo wyrazisty. Klasycznie czerwone usta kusiły i przyciągały wzrok, przejmując panowanie nad całą stylizacją Oli.

Na imprezie obecna była również Paula Tumala, z którą Ola wystąpiła podczas Eurowizji 2014, ale nawet ona nie zdołała przyćmić przepięknej koleżanki po fachu. DJ Slavica była bezkonkurencyjna.

W ciągu dnia zabudowana kreacja, a na imprezie Playboya? Edyta Herbuś odsłoniła spooooro ciała

Ola Ciupa - Playboy, Samochód Roku 2017

Ola Ciupa – Playboy, Samochód Roku 2017

Paula Tumala - Playboy, Samochód Roku 2017

Paula Tumala – Playboy, Samochód Roku 2017

Ola Ciupa czy Angelina Jolie? Która ładniejsza?Komentarzy: 1


Gość | 20 czerwca 2017, 07:52

Ciupa i jej wiecznie poobijane nogi 🙂


Dodaj komentarz
×