Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Kim jest piękna partnerka księcia Harry’ego? Na jaw wyszły nowe fakty z jej życia!

Książę Harry i Meghan Markle urodziny


Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się?

Kilka dni temu brytyjski dziennik Sun-Times opublikował wypowiedzi anonimowych osób z bliskiego otoczenia Meghan Markle i księcia Harry’ego. Według nich młody Windsor oświadczy się aktorce „lada dzień”! Para widziana była ostatnio podczas wspólnych zakupów w najbardziej luksusowych salonach jubilerskich w Londynie, w których oglądała głównie pierścionki z diamentem.

Książę Harry na wszystkie spekulacje na temat jego oświadczyn odpowiada zawsze: „bez komentarza”. Bardziej wylewna za to jest jego potencjalna przyszła żona, która wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle

Jego związek z Meghan Markle jest komentowany na każdym kroku. 36-latka jest starsza od swojego chłopaka o trzy lata, ma za sobą rozwód, jest mulatką i Amerykanką, a w dodatku prawdopodobnie weźmie udział w reality-show pokazującym kulisy jej życia zawodowego oraz osobistego. Markle nie jest raczej najlepszą kandydatką na nową brytyjską księżną, jednak Harry dostał oficjalną zgodę na zaręczyny od samej królowej Elżbiety.

Para może się pobrać się w Opactwie Westminster, gdzie sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Książę William i Księżna Kate, a prawie 40 lat temu, także Książę Karol i Księżna Diana.

Nowe fakty z życia Meghan Markle

Im bliżej potencjalnych oświadczyn, tym więcej faktów z życia Meghan Markle przedostaje się do prasy. Dziennik Daily Mail rzucił nieco więcej światła na 18-miesięczne małżeństwo gwiazdy serialu Garnitury z Trevorem Englesonem. Para wzięła ślub w hotelu na Jamajce – tym samym, w którym „tak” powiedzieli sobie Marilyn Monroe oraz Errol Flynn!

Amerykanka nie wytrzymała jednak związku na odległość – podczas gdy jej mąż pracował w Los Angeles, ona przebywała na planie filmowym w Toronto. Krótkie spotkania i stres związany z rozłąką, spowodował, że Markle wniosła sprawę o rozwód. Engleson był załamany. Przez wiele lat pełnił rolę mentora żony i zadbał o rozwój jej kariery. Nie mógł zaakceptować faktu, że Meghan po tak krótkim czasie przekreśla 8-letnią znajomość. Według kanadyjskich dzienników, powodem rozstania był romans Markle z Michaelem Del Zotto, zawodowym graczem w hokeja. Ich poufałe posty można było znaleźć w mediach społecznościowych. Gdy Markle poznała księcia Harry’ego, natychmiast zlikwidowała swoje konto na Instagramie i Twitterze.

Nie uwierzycie jaki prezent książę Harry przygotował dla Meghan Markle!

Rozbity dom Meghan i Harry’ego

Zarówno Harry, jak i jego partnerka pochodzą z rozbitych domów. Jak twierdzą przyjaciele Markle, rozstanie jej rodziców było dla niej jak koniec świata. Meghan miała wtedy 6 lat i znała jedynie zamknięty świat rodzinnego domu. Ojciec Meghan, Thomas Markle, jest znanym filmowcem, który obsesyjnie poświęcił się, by jego córka została znaną aktorką. Również po rozwodzie, „córeczka tatusia” była uczona, jak pięknie wyglądać i wdrapywać się po szczeblach kariery w Hollywood. Markle miała skupiać się na nauce i castingach, nie wolno jej było chodzić na randki.

Matka dziewczyny księcia Harry’ego, Doria Radlan, jest instruktorką jogi i terapeutką. Podzielała ona poglądy Thomasa Markle’a na temat wychowania córki. Meghan częściej uprawiała sporty niż spotykała się z rówieśnikami. Pierwszy chłopak Markle, który uczęszczał do tego samego katolickiego liceum w Los Angeles, co ona, twierdzi, że chętnie porozmawiałby z Meghan o starych dobrych czasach i ich wspólnych chwilach. Jednak teraz – jak mówi Luis Segura – Meghan to już niemal Windsorka i nie wolno mu zdradzać żadnych szczegółów z jej życia prywatnego.

Kiedy ślub księcia Harry’ego z aktorką Meghan?

4 sierpnia Amerykanka skończyła 36 lat. Urodziny świętowała w towarzystwie ukochanego w Botswanie. Książe Harry nazywa Afrykę drugim domem i chciał pokazać ukochanej ważne dla siebie miejsca. Wcześniejsze małżeństwo, ani absorbująca kariera zawodowa nie odstraszyły księcia Harry’ego od Markle. Ta pochodzi z różnorodnego etnicznie środowiska, jej matka jest Afroamerykanką, zdążyła mieszkać w wielu krajach na całym świecie. 36-latka potrafi dochować dyskrecji i podobno zaprzyjaźniła się z księżną Kate Middletone.

Czy jest jednak gotowa poświęcić niezależność i stać się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, w której dyktat sprawuje królowa Elżbieta II?

Książę Harry już znalazł nową miłość? Zostawi Meghan Markle dla pięknej blondynki?

Meghan Markle - nowa dziewczyna księcia Harry'ego

Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’ego

Meghan Markle - nowa dziewczyna księcia Harry'ego

Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’ego

Meghan Markle attends the NBCUniversal New York Summer Press Day on June 24, 2015 at the Four Seasons Hotel in New York City, New York, USA.

Meghan Markle

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 2 października 2017, 21:55

Nie wygląda na mulatkę. Prędzej na hiszpankę


Uk | 13 sierpnia 2017, 23:44

Rozwodka w rodzinie krolewskiej nie ciekawie i na dodatek pół murzynka


Dodaj komentarz
×