Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Cała prawda o małżeństwie Donalda i Melanii Trump!

Donald i Melania Trump


Mina Melanii Trump na inauguracji

Niedawno odbyło się zaprzysiężenie Donalda Trumpa na 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas inauguracji Trump w pewnym momencie odwrócił się do żony Melanii, by jej coś powiedzieć. Gdy zaczął, jej twarz się rozpromieniła i pojawił się na niej piękny uśmiech, który w ciągu sekundy zamienił się w grymas. Ewidentnie prezydent zwrócił żonie na coś uwagę, co wywołało u niej przeogromny smutek.

Nad tym faktem zastanawiają się również internauci, którzy zaczęli analizować krótki film, na którym widać opisaną scenę. Niektórzy sądzą, że Melania była wręcz przerażona. Zdaniem internautów pierwsza dama USA jest nieszczęśliwa w małżeństwie z Donaldem, a nagranie z inauguracji jest tego doskonałym dowodem.

Ciekawe, co takiego Melanii powiedział mąż…

Zobacz także:Pierwszy taniec Donalda Trumpa z Melanią tuż po zaprzysiężeniu! Pierwsza dama USA w zjawiskowej kreacji! [WIDEO]

Donald Trump (kandydat Republikanów na fotel prezydenta USA) z żoną Melanią Trump (fot. ONS)

Donald Trump (kandydat Republikanów na fotel prezydenta USA) z żoną Melanią Trump (fot. ONS)

Donald Trump tańczy z Melanią tuż po zaprzysiężeniu

Donald Trump tańczy z Melanią tuż po zaprzysiężeniu

Kto ma lepszy styl ubierania – Melania Trump czy Michelle Obama?Komentarzy: 1


Gość | 26 stycznia 2017, 09:13

Wydaje mi się, że nie jest ona z nim szczęśliwa. Porównajcie zachowanie np. Obamów, naturalni, widać, ze zakochani w sobie a tu mam wrażenie , że ten cały Donald to tyran i despota….


Dodaj komentarz
×