Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Producenci nie chcą reality-show z Kardashianką! „Jest wściekła! Postanowiła, że…”

Kardashianki na MET Gala 2016 w kreacjach Balmain


Producenci odmówili reality-show Kylie Jenner

No tak, młodsze pokolenie dzisiaj tak jest nastawione na sukces, że trudno ich jakkolwiek powstrzymać! W związku z paryską aferą i płynącymi z niej konsekwencjami Kim zniknęła z życia publicznego i zaprzestała takiej promocji swojej osoby, co wcześniej. Podobno Kardaszianka powoli dochodzi do siebie, ale zajmuje to czas, a Kim nie chce się z niczym spieszyć, zwłaszcza, że Kanye jest w słabym stanie.  Niestety, w tej rodzinie za długo nie można być niewidocznym, momager pilnuje, żeby o córkach ciągle pisano i aby dzięki temu kasa płynęła szerokim strumieniem. Pozostająca w ukryciu Kim to nie jest temat który zachwyca Kris Jenner, ale Kylie Jenner zaciera ręce.

Od kilku tygodni między siostrami dochodzi do awantur i spięć, a przede wszystkim czuć rywalizację. Kim ma 36 lat, jest sławna bardzo długo, teraz się schowała i ma męża z problemami psychicznymi. Tymczasem Kylie ma 22 lata, jest prawnie równie sławna jak Kim, jej chłopak Tyga też jest raperem, a ona bardzo chce być najsławniejsza z całej rodziny:

Od czasów napadu na Kim w Paryżu, Kylie zachowuje się mocno roszczeniowo. Wydaje się, że najbardziej na świecie chce być sławniejsza niż jej starsze siostry, ale to zajmuje czas, a ona chciałaby szybciej. (…) Kylie jest wściekła, bo od 2015 roku stara się o własne show, którego podstawą byłby jej związek z Tygą, i producenci znowu odrzucili jej propozycję. Postanowiła zatem, ze stanie się najbardziej popularną osobą w mediach społecznościowych, ale nawet na jej ulubionych Instagramie Kim wyprzedza ją o 8 milionów followersów

Jaka to straszna presja! „Muszę być najsławniejsza”, a potem co? Kochani, my odradzamy bycie sławnym, to nikomu dobrze nie robi!

Zobacz: To, co Kanye West zrobił dla Kim Kardashian jest godne podziwu!

Kylie Jenner nie dostała własnego reality-show

Kylie Jenner nie dostała własnego reality-show

Kylie Jenner i Kim Kardashian kłócą się o Instagram

Kylie Jenner i Kim Kardashian kłócą się o InstagramKomentarzy: 1


Gość | 7 grudnia 2016, 13:25

Czy osoba pisząca ten artykuł czytała go po napisaniu ???

Niestety, w tej rodzinie za długo nie można być niewidocznym, momager pilnuje, żeby o córkach ciągle pisano

Od kilku tygodni między siostrami dochodzi do awantur i spięć, a przede wszystkim czuć rywalizację. Kim ma 36 lat, jest sławna bardzo długo, teraz się schowała i ma męża z problemami psychicznymi.


Dodaj komentarz
×