Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Nicole Scherzinger o walce z bulimią: To piekło! Żyję w nim od dawna

Nicole Scherzinger


Nicole Scherzinger przełamała milczenie i szczerze opowiedziała o walce z bulimią. W wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan powiedziała o tym, jak nie umiała zaakceptować siebie taką, jaka jest i trudno było jej uwierzyć w to, że dla wielu osób jest ideałem kobiecego piękna.

Bulimia to piekło! Żyję w nim od dawna. To potworna, paraliżująca choroba. Byłam w bardzo mrocznym miejscu przez bardzo długo – powiedziała Nicole Scherzinger. – Bulimicy są bardzo dobrzy w ukrywaniu choroby. Jest nam łatwiej okłamywać innych niż osobom, które chorują na anoreksję.

Nicole Scherzinger znalazła wsparcie w psychoterapeucie. Z jego wsparciem piosenkarka zaczęła akceptować siebie taką, jaka jest. Media zawsze najbardziej interesowały się jej życiem prywatnym – Scherzinger jest w związku małżeńskim z Lewisem Hamiltonem. Nikomu nigdy nie przyszło na myśl, że tak piękna kobieta jak ona może borykać się z tak ogromnym problemem.

Codziennie robię wszystko, żeby przekierować swoją uwagę z siebie na innych. To dlatego wzięłam udział w X-Factor – wytłumaczyła. – Tam każdy uczestnik jest jak moje dziecko, o które muszę zadbać.

Zobaczcie kulisy powstawania sesji dla magazynu Cosmopolitan.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×