Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 22.01.2018

Nick Jonas w końcu znalazł miłość? Paparazzi przyłapali go na randce z przepiękną aktorką

Nick Jonas jest z Lily Collins?


Nick Jonas randkuje z Lily Collins

24-letni, najmłodszy z braci Jonas, Nick, ostatni czas poświęcił na promowanie swojej nowej muzyki, Gwiazdor podbił listy przebojów i zagrał dziesiątki koncertów, które sprzedały się do ostatniego biletu.

Zagraniczne media długo pisały o jego romansie z Kate Hudson. Jeszcze kilka dni temu gwiazdor opowiadał w jednym z magazynów o szczegółach ich związku, a już dziś pojawiły się informacje o nowej dziewczynie piosenkarza! To córka Phila Collinsa, Lily.

Zobacz: Mateusz Banasiuk jak Phil Collins. Jego solo na perkusji to hit Internetu [wideo]

Paparazzi przyłapali parę na randce w jednym z ekskluzywnych lokali, a także na nartach w ośrodku Mammoth Mountain Ski. Okazuje się, że relację z wyjazdu zdawała ostatnio swojemu ojcu Lily, która powiedziała mu przez telefon:

Jestem tu z przyjacielem, to nic poważnego. Tylko przyjaźń

A jeszcze niedawno plotkowano o tym, że Nick Jonas jest… gejem. Przez wiele lat sam gwiazdor nie chciał rozwiać wątpliwości, które narastały w tym temacie. Aż w końcu w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do tej kwestii:

Chodzę do normalnych klubów, chodzę do klubów dla osób homoseksualnych, bo bawię się tam z przyjaciółmi. Nie muszę niczego nikomu udowadniać.

A jednak swoimi kolejnymi związkami trochę udowadnia 😉 Czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Będzie nowy romans w show-biznesie?

Nick Jonas na American Music Awards 2015

Nick Jonas na
American Music Awards 2015

Lily Collins jest z Nickiem Jonasem?

Lily Collins jest z Nickiem Jonasem?

Czy Nick Jonas pasuje do Lily Collins?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×