Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

„Newsweek” zdradził tajemnice Jarosława Kaczyńskiego. O tym się nie mówi

Jarosław Kaczyński Newsweek


Tajemnice Jarosława Kaczyńskiego w Newsweeku

Newsweek opublikował artykuł o zapleczu życia Jarosława Kaczyńskiego. Jak prezes funkcjonuje, co jada, jakie ma podejście do technologii… Magazyn opisał wszystko z najmniejszymi detalami.

Podobno do prezesa Prawa i Sprawiedliwości docierają wybiórcze publikacje drukowane z portali internetowych. To jednak nie koniec ciekawostek:

Najważniejsi ludzie w codziennym życiu prezesa PiS to dwaj asystenci-kierowcy, pani Basia, pracownik sekretariatu i działaczka PiS Janina Goss, (…) Dzięki tym ‚politycznym przyjaciołom’ Jarosław Kaczyński żyje pod kloszem. Chodzą za niego do sklepu, zamawiają mu garnitury, kupują karmę dla kota i przynoszą wydruki z internetu. Wożą go w gości, na groby mamy i brata. Wiążą mu krawaty, czyszczą marynarki z paprochów i dostarczają wypłatę. Bo nawet jeśli Kaczyński ma konto, to z niego nie korzysta.

Dziennikarze Newsweeka twierdzą, że Kaczyński nie jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Nie wie nawet, że możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych czy za pośrednictwem Skype’a z osobą będącą w tym samym czasie na drugim końcu świata. Przyznajemy, że jak na lidera europejskiego państwa może być problematyczne:

Rozmawiając przez telefon ze znajomym politykiem, będącym akurat na Dominikanie, nie mógł wyjść ze zdumienia: – Jak to jest pan w dżungli? Przecież rozmawiamy przez telefon. Człowiek PiS: – Oczywiście miał świadomość istnienia roamingu, wiedział, że można dzwonić do siebie, będąc w Europie. Ale na drugiej półkuli? To przekraczało jego wyobrażenie. (…) Telewizor prezes umie włączyć, ale jeśli trzeba przełączyć na satelitę, potrzebuje pomocy

Wspomniana wyżej ekipa wiernych pracowników nauczyła się już funkcjonowania jako „ludzie prezesa”. Znają jego upodobania i nawyki:

O tym, co będzie jadł prezes decyduje pani Basia. Wie, że szef nie lubi ryżu ani wymysłów, za to przepada za ziemniakami. Na czas obiadu Kaczyński zamyka się w ślepej kuchni, nie wolno mu wtedy przeszkadzać. Je w samotności , prosto ze styropianowego pudełka

Trochę zabawnie, trochę strasznie…

Marta Kaczyńska i Marcin Dubienicki razem na komunii córki. Awantura wisiała w powietrzu!

Sekretne życie Jarosława Kaczyńskiego - Newsweek

Sekretne życie Jarosława Kaczyńskiego – Newsweek

Jarosław Kaczyński

Jarosław KaczyńskiKomentarzy: 3


Gość | 18 czerwca 2017, 22:03

Wy naprawdę macie nasrane…


sawer | 7 czerwca 2017, 00:27

stary cap


Gość | 5 czerwca 2017, 23:55

Czy we jestescie pierdo’lnieci?


Dodaj komentarz
×