Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Nergal odpowiada Krystynie Pawłowicz

Nergal


Nergal do Pawłowicz

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz kolejny raz wzbudziła kontrowersje swoją aktywnością na portalu społecznościowym. Posłanka PiS w emocjonalnym wpisie postanowiła wymienić wszystkich, którzy, jej zdaniem, dokonują „zbrodni na naszej Europie”. Diagnoza europejskiej rzeczywistości, przedstawiona przez panią poseł, rzeczywiście budzi przerażenie. Swój post Pawłowicz zaczyna od słów:

„Nastały w Europie czasy”. Następnie mamy zapis strumienia świadomości, w którym swoje miejsce znaleźli i „bezczelni zdrajcy” i „erotomani”, i „alkoholicy”. Za dramatyczny, w ocenie pani poseł, stan Europy po równo odpowiedzialni są „zabójcy dzieci i rodziców”, „szantażyści” oraz „zniewieściali faceci w rurkach i różowych baletkach”. Nie zabrakło również islamu, politycznej poprawności i „genderowego terroru”. Pawłowicz sprawiedliwie smaga swym wpisem zarówno „lewaków”, jak i „faszystowskie bojówki”. Uznania w oczach posłanki próżno szukaliby również kosmopolici, a także osoby „adoptujące pszczoły, drzewa i małpy”. Odpowiedzialnością za zbrodnię na Europie ponoszą również politycy „bez właściwości i zdolności honorowej”. Całe szczęście, w zalewie tych okropności „Katolicka Polska trwa, broni się”. I Węgry też.

Nastały w Europie czasy:
bezczelnych zdrajców,”niemieckich szmat”,V kolumn,totalistów,skorumpowanych alkoholików,lewaków i faszystowskich bojówek,zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców,wyznawców „kulturowej płci”,erotomanów,seksualnych patologii i politycznej poprawności,zabójców dzieci i rodziców,zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach,adoptujących pszczoły,drzewa i małpy,politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz,satanistów,bogobójców i ćpunów,genderowego terroru,politycznych bejsbolistów,kłamców,polityków bez właściwości i zdolności honorowej…
Zbrodnia na naszej Europie.
Katolicka Polska trwa,broni się.
Węgry też.

Nergal nie wytrzymał

Nie wiadomo jedynie, czy ta pogłębiona analiza sytuacji na naszym kontynencie zawiera zamkniętą, pełną listę zagrożeń, czy będzie ona uzupełniana w kolejnych wpisach. W reakcji na wpis Pawłowicz, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział, że złoży w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa publicznego znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość i wyznanie.

Do wpisu kontrowersyjnej posłanki odniósł się także muzyk Adam Nergal Darski.

 

  Krystyna Pawłowicz. Gwałt i zbrodnia na inteligencji ludzkiej. Europa ratowała nas przed karykaturą człowieczeństwa.

Komentarze pod postem utrzymane są w podobnym tonie. Jeden z użytkowników cytuje swojego wuefistę: „mądry wie, co mówi a głupi mówi, co wie”. Inna komentująca proponuje testy psychologiczne dla polityków. Przy okazji wypominają poseł Pawłowicz, że jej zachowanie nie bardzo pasuje do… nauk Jana Pawła II.

Krystyna Pawłowicz krytykuje serial „Ucho prezesa” Posłanka została sparodiowana! [WIDEO]

wpis Krystyny Pawłowicz

Wpis Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz żąda od Tomasza Lisa 40 tysięcy złotych

Krystyna Pawłowicz

Nergal

Nergal odpowiada Pawłowicz

Obserwujesz Nergala na Instagramie?Komentarzy: 1


Gość | 19 czerwca 2017, 15:16

w połowie maracje


Dodaj komentarz
×