Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Wiedzieliście, że jest jeszcze jedna Kardashianka?! Ma 18-lat, boskie ciało i może nieźle namieszać w świecie modelingu!

Natalie Zettel


Natalie Zettel. Kuzynka Kardashianek została modelką

Mało kto wie, że do znanej i lubianej paczki złożonej z Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie Jenner i Kendall Jenner od czasu do czasu dołącza jeszcze jedna rodzinna seksbomba. Ma 18 lat,właśnie rozpoczyna karierę w modelingu i jest poważnym zagrożeniem dla brylującej na wybiegach Kendall. Kim jest?

Dziewczyna nazywa się Natalie Zettel i jest modelką z Kalifornii. To córka siostry Kris Jenner, Karen Houghton, co oznacza, że urocza Mary Jo, babcia córek Kris, jest również babcią Natalii. Najbliżej w rodzinie jest z nią Kylie – są niemal w tym samym wieku. Zettel ukończyła liceum w czerwcu 2016 roku i ruszyła w świat w pogoni za karierą na wybiegu. Na swoim Instagramie publikuje sporo uroczych, romantycznych fotografii, ale zdarzają się również zdjęcia w bikini. Ma też wszystko, o czym dawno zapomniały inne Kardashianki!

Jest młoda, naturalna i nietknięta skalpelem chirurga plastycznego, co działa na jej korzyść. Jest też skromna i nie epatuje nagością, co wbrew pozorom w dzisiejszym świecie zaczyna być znów cenione.

Zobaczcie jak wygląda w naszej galerii! Ma szansę na karierę?

 

Kylie Jenner rozpętała wojnę jakiej u Kardashianów jeszcze nie było! Kris Jenner eksplodowała!

Śmierć w rodzinie Kardashianów! Ciężarna Khloe i Kendall zapłakane, tylko Kim nie rozpacza i robi sobie sexy fotki

Zaatakowali Kendall Jenner TYMI zdjęciami. Jej riposta miażdży systemKomentarzy: 1


Gość | 11 lutego 2018, 06:14

Nic specjalnego pasztet…..kim Kardashian może buty czyścić….


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×