Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Natalia Siwiec zarobi na swojej córce więcej niż Anna Lewandowska? Są już pierwsze wyliczenia!

natalia siwiec anna lewandowska sukienka sugarfree


Ile Natalia Siwiec zarobi na macierzyństwie?

Nie od dziś wiadomo, że ciąża i dziecko są doskonałą okazja do przytulenia sporej sumki! Doskonale o tym wiedzą polskie gwiazdy i celebrytki. Jak do tej pory pozycję liderki w tej dyscyplinie wiedzie niedościgniona Anna Lewandowska. Jednak wszystko wskazuje na to, że już niebawem żona piłkarza może zostać zdetronizowana! Okazuje się, że dotychczas najlepiej zarabiającą mamę wysadzi z królewskiego tronu miss Euro – Natalia Siwiec! Piękna modelka, do tej pory była rozchwytywana przez marki. Firmy odzieżowe i kosmetyczne, chętnie stawiają na nią jako ambasadorkę swoich produktów, tak jak na przykład marka Indigo, z którą Natalia przygotowała już kilka kolekcji własnych lakierów hybrydowych. Jak wyliczają media, po tym jak została mamą w samym 2017 roku może zarobić nawet milion złotych na swojej córeczce, która nie ma jeszcze tygodnia!

TYLKO U NAS! Natalia Siwiec urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Ciąża Natalii Siwiec do samego porodu owiana była wielką tajemnicą. Modelka do ostatnich dni pracowała, pozowała do zdjęć i zachwalała: mebelki dla dzieci, akcesoria, balsamy na rozstępy i wszystko to, co jest niezbędne młodym mamom. Jeden jej wpis na Instagramie wart był nawet 35 tysięcy złotych, teraz ta kwota może wzrosnąć i to właśnie Siwiec będzie najlepiej zarabiającą matką polskiego show-biznesu. Mama dziewczynki o imieniu Mia przebije w zarobkach Lewandowską, Cichopek i Muchę!

Mamy zdjęcia romantycznego pokoju córeczki Natalii Siwiec! To istny pałac! Znamy ceny wszystkich mebli [ZDJĘCIA]

Atrakcyjna Natalia jest świetnym reklamowym kąskiem bowiem młode dziewczyny chcą być piękne jak ona. Podobnie do Lewandowskiej, Siwiec reklamuje już prawie wszystko! Cudowne balsamy dla młodych mam, zabiegi upiększające, mebelki, ciuszki dla dzieci, lakiery do paznokci…Natalia radzi nam jak mamy się odżywiać, aby mieć tak idealną sylwetkę. Promuje nawet akcję przechowywania krwi pępowinowej dzieci!

TYLKO U NAS! Jedyny wywiad z Natalią Siwiec w ciąży i sesja z ciążowym brzuszkiem! [WIDEO]

Machina zarabiania na ciąży i dziecku Siwiec ruszyła z impetem! Fanki Natalii z niecierpliwością czekają przed komputerem na pierwsze słodkie zdjęcia córeczki swojej idolki w modnych śpioszkach, w luksusowym wózku i na romantycznych egzotycznych wakacjach. Z pewnością już niebawem będziemy również uszczęśliwieni ekskluzywną sesją zdjęciową dla jednego z kolorowych magazynów. Zatem przygotujmy się bo już niebawem Siwiec zarzuci media plotkarskie i magazyny kolorowe:

  • Rodzinnymi sesjami zdjęciowymi
  • Krótkimi wpisami internetowymi
  • Postami ze zdjęciami reklamującymi produkty
  • Modowymi sesjami zdjęciowymi
  • Akcjami promocyjnymi np. suplementów
  • Reklamami w mediach

Na co czekacie najbardziej?

Pierwsze zdjęcie Natalii Siwiec po porodzie! „Mówi się, że córka odbiera urodę, a wy obie piękne” – piszą fani

Zdjęcia pokoju córeczki Natalii Siwiec

Zdjęcia pokoju córeczki Natalii Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na planie sesji dla Indigo

Natalia Siwiec na planie sesji dla Indigo

 

 

Czy ciąża Natalii Siwiec będzie ciążą roku?Komentarzy: 4


Gość | 27 sierpnia 2017, 09:02

Śliczny pokoik. Moja córeczka też ma mebelki z Caramelli


Gość | 26 sierpnia 2017, 22:55

Tylko że Lewandowska wcale nie reklamowala wszystkiego jak leci.. reklamowala głównie swoją markę foodsbyann, swoją płytę czy książkę… Nie brała udziału w kampaniach,sesjach z brzuchem itp.. A Siwiec to robi..Ona zareklamuje wszystko za co jej zapłacą. Jej profil to jedna wielka reklama, każdy post to reklama.


Gość | 26 sierpnia 2017, 21:35

Przecież wyraźnie,publicznie powiedziała, że nie befzie pokazywać dziecka. Co za portal…


lady | 26 sierpnia 2017, 11:51

myślę, że sprzedawanie ciąży i wizerunków własnych dzieci jest trochę nie halo. forsy mają jak lodu i ciągle mało. fakt z Ann i iqacai zrzuciłam kilogramy, ale tego co robi do końca nie popieram…


Dodaj komentarz
×