Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Natalia Siwiec szykuje się do kolejnej ciąży? Piękna ambasadorka INDIGO zdradziła nam wszystko! [WIDEO]

Natalia Siwiec


Natalia Siwiec planuje kolejną ciążę?

Chyba już wszyscy wiedzą, że najsłynniejsza polska celebrytka – Natalia Siwiec w sierpniu urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz ze swoim partnerem powitała na świecie córkę Mię. Od czasu porodu Natalia jest zauroczona macierzyństwem, często pokazuje córeczkę na swoim profilu, a ostatnio zabiera ją ze sobą na celebryckie imprezy. Siwiec świetnie sobie radzi jako młoda mama, w związku z tym już myśli, czy nie postarać się o kolejne.

Jak poszła mi tak świetnie ciąża i jeszcze jak Mia jest takim aniołkiem, to zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić sobie od razu drugiego dziecka. Ale stwierdziliśmy, że to jest trochę takie zabranie miłości na początku, bo jednak trzeba będzie podzielić tę miłość na dwa i na razie chyba nie. Chociaż, kto wie-wyznała

Siwiec dba o swoją córkę, zapewnia jej luksusy, dziewczynka dosłownie ma  wszystko to, co najlepsze, od markowych ubrań po kilka wózków. Jednak Natalia twierdzi, że nie chce rozpieszczać córki, pragnie bowiem skupić się wyłącznie na spędzaniu z nią czasu.

Na razie skupiamy się na kochaniu i spędzaniu z nią czasu. Nie rozpieszczamy, bo ona chyba jeszcze tego nie rozumie. Chyba, że przytulanie i patrzenie się w nią, jak w obrazek to jest rozpieszczanie, to tak – tym się zajmujemy obecnie – zdradziła.

Siwiec już jakiś czas temu myślała z mężem o kolejnym potomku. Przypomnijmy, że do pierwszej ciąży namówił ją Jarosław Bieniuk, zatem może i tym razem uda się byłemu piłkarzowi przekonać piękną Natalię do powiększenia rodziny.

Warto wspomnieć, że Natalia coraz poważniej myśli także o biznesie. Jako ambasadorka marki INDIGO – polskiego producenta hybrydowych lakierów do paznokci, stworzyła własną kolekcję dziesięciu pastelowych odcieni, m.in. miętę, pudrowy róż oraz blady błękit. Modelka przygotowała trzydzieści propozycji kolorystycznych, z czego firma wybrała dziesięć. Zatem Natalia ma już autorską linię lakierów do paznokci, jednak wciąż myśli o nowych projektach.

Trzymamy kciuki!

Natalia Siwiec zabrała córkę na event! „Nie jestem w stanie oddać jej komukolwiek” [WIDEO]

Natalia Siwiec zarabia kokosy na dziecku? Mia zagwarantowała jej gigantyczne sumy!

Natalia Siwiec ma poważną konkurentkę! Soczysty biust 23 letniej ślicznotki imponująco wspina się na celebryckie ścianki!

Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×