Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Ciężarna Natalia Siwiec w bikini! Ona wie jak odwrócić uwagę od krągłości!

Natalia Siwiec o ciąży


Natalia Siwiec w ciąży kusi w stroju kąpielowym

Natalia Siwiec na jednej z warszawskich imprez pokazała się w obcisłej sukience, która pięknie wyeksponowała jej lekko wypięty brzuch. Jak się okazało modelka jest w ciąży.

Ta wiadomość gruchnęła w media jak piorun z jasnego nieba, a temat ciąży modelki obecnie nie schodzi z pierwszych stron kolorowej prasy. Natalia umiejętnie podkręca ciążowe emocje, bowiem ciąża w niczym jej nie przeszkadza. Wręcz odwrotnie, Natalii  nadal kusi swoim pięknym ciałem fanów i internautów. Wciąż na jej profilu możemy podziwiać zmysłowe zdjęcia, tym razem ciężarnej Siwiec. Natalia Siwiec już za trzy miesiące po raz pierwszy zostanie mamą. Jak widać do tego czasu nie zamierza rezygnować z pracy. Obecnie Siwiec przebywa w Kalifornii a na jej Instagramie pojawiło się ponętne zdjęcie w stroju kąpielowym. Mamy tez radę od Natalii dotyczącą opalenizny:

Często pytacie mnie o opaleniznę i ulubiony samoopalacz . Lubię mieć pięknie opalone ciało , ale bez nadmiernej ekspozycji na słońce.
Jestem uzależniona pd pianki @sttropeztan od pierwszego użycia ♥️ Największe zalety : -nie pozostawia przykrego zapachu!!!!
– nie klei się ,szybko wysycha -rękawica ułatwia nakładanie ,nie robi plam – nadaje przepiękny naturalny kolor i świetnie nawilża👌🏼

 

Podoba wam się opalona Natalia z brzuszkiem?

 

Natalia Siwiec nie oszczędza się nawet w ciąży! O wszystkim opowiedział mąż gwiazdy

Czy ciąża Natalii Siwiec będzie ciążą roku?Komentarzy: 5


Gość | 4 sierpnia 2017, 22:40

Coś tu nie gra z tą ciążą… Na jej profilu są zdjęcia sprzed kilku dni na których w ogóle nie ma brzuszka… Martwi mnie to..


Gość | 15 czerwca 2017, 12:04

Durna baba


Gość | 15 czerwca 2017, 07:11

Jedynie do czego się nadaje, to do pierd…..lenia i ktoś skorzystał


Czytelnik | 15 czerwca 2017, 06:24

Psiochę niech jeszcze pokaże to się tematem zainteresuję.


JaGość | 15 czerwca 2017, 00:16

Siwiec trochę godności skoro jesteś w ciąży !! Pies ma ogon wiesz po co ??? Żeby zakryć wstyd a człowiek ma rozum !!! Czyżbyś nie miała a nie tego ani tego.. ,,,,????


Dodaj komentarz
×