Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Fanki są wściekłe na Natalię Siwiec. Oskarżają ją o wynajęcie surogatki!

Natalia Siwiec w ciąży


Natalia Siwiec oskarżona przez fanki o „udawaną” ciążę

Zamieszanie wokół brzucha Anny Lewandowskiej trwało kilka dobrych tygodni i rozpisywały się o nim wszystkie media. Teraz przyszedł czas na Natalię Siwiec? Piękna modelka pochwaliła się płaskim brzuchem dwa tygodnie po porodzie, a choć z początku fanki gratulowały jej niesamowicie szybkiego powrotu do formy, równie prędko znalazły się takie, które nie wierzą… w ciążę Siwiec.

Natalia Siwiec pierwszy raz pokazała swoją córeczkę w całej okazałości! Pozuje z bobaskiem w markowych ciuchach i ma niewiarygodnie płaski brzuch!

Na Instagramie gwiazdy rozpętała się prawdziwa wojna. Użytkowniczki portalu nie zostawiają na modelce suchej nitki:

  • Jeśli mogę mieć swoje zdaje, a chyba mogę.. to jest ono takie, że nie wierzę w ta ciąże i już 🙂 Natalia wg mnie należy do tej grupy osób która chętnie pokazuje się w tv czy Internecie, gdyby była faktycznie w ciąży, chętnie by się tym chwaliła 🙂
  • ciąży nie da się ukryć i brzuch widac 🙂 jasne że można po ciąży dobrze wyglądać ale ani w ciąży ani po ciąży tak się nie wygląda ???
  •  zarabia ciałem i co będąc w ciąży nie cyknęłaby sobie sesji z brzuszkiem za naście tysięcy?? .. nie wierzę.
  • Dokładnie czary mary i brzucha nie ma. Byłaś w ogóle w tej ciąży? Brzucha sie nie da ukryć
  • pewnie wynajęła surogatkę albo adoptowała. Jaka ciąża?

Ostre słowa rozjuszyły fanki Natalii, które natychmiast ruszyły z odsieczą by bronić jej dobrego imienia:

  • Dziewczyny hejtujace jesteście żenujące !!! Jeśli ktoś ma takie geny to będzie szczupły nawet po urodzeniu 7 dzieci ! Ja mam dwóch synów , urodzonych w terminie , dużych dorodnych chłopaków a ja teraz ważę 47 kg i nie należę do dużych mam którym zostało cokolwiek po porodzie ! Nic sobie nie robiłam bo szkoda mi na to kasy , nie miałam surogatki ? wstyd mi że kobieta kobiecie wilkiem !
  • Tak samo miałam dwa tygodnie po porodzie w bikini po plaży paradowalam
  • U mnie do 7 m-ca nie było widać brzucha, a 10 dni po porodzie poszłam zdawać zaległe egzaminy i wszyscy mówili że nosiłam dziecko w plecaku a nie w brzuchu. Nie nosiłam ubrań ciążowych, a ze szpitala wyszłam w jeansach, w których chodziłam przed ciąża. Więc nie rozumiem po co ” idealne, wszystko wiedzące mamusie” komentują. Wszystko to kwestia przede wszystkim genów, odpowiedniego odżywiania, ruchu, dbania o siebie. A po Waszej stronie stoi tylko zawiść i zazdrość, że można ładnie wyglądać.

Jak widać dyskusja jest gorąca. Natalia nie powinna się jednak przejmować podobnymi komentarzami i skupić na córeczce. Szkoda czasu na bezpodstawny hejt!

Natalia Siwiec już nie ukrywa swojego dużego ciążowego brzuszka! Pokazała cudne zdjęcie!

Natalia Siwiec oskarżona o wynajęcie surogatki

Natalia Siwiec oskarżona o wynajęcie surogatki

Natalia Siwiec oskarżona o wynajęcie surogatki

Natalia Siwiec oskarżona o wynajęcie surogatki

Czy ciąża Natalii Siwiec będzie ciążą roku?Komentarzy: 3


Gość | 14 września 2017, 17:58

Fałszywa bladz. Dla figury zrobi wszystko. Kiedys dzieciak tez ją sprzeda


Gość | 14 września 2017, 15:45

Wkurza mnie ta Siwiec


Gość | 14 września 2017, 11:07

niestety to prawda z tą surogatką . Szkoda tylko że kobiety po porodzie są tłumione i wpadają w kompleksy p[rzez takie zdjęcia, Życzę dużo zdrowia dla maleństwa


Dodaj komentarz
×