Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Natalia Siwiec i jej mąż rozkręcają nowy biznes

Natalia Siwiec z mężem


Natalia Siwiec jest główna pomysłodawca i ambasadorką akcji JUST MUST, a jej mąż, Mariusz Raduszewski jest partnerem i jednym ze sponsorów całego przedsięwzięcia. Firma Mariusza, telakces.com – zajmuje się sprzedażą telefonów i akcesoriów komórkowych.

Namówiłam Mariusza do tego, żeby trochę przysponsorował tę akcję – zdradza Natalia.

I wyjaśnia na czym ona polega:

Ta akcja ma na celu zmotywowanie wszystkich ludzi to tego, by zrobili to, co chcą i tym samym spełniali swoje marzenia. W Polsce jest tak, że ludzie boja się podejmować jakieś kroki, które mogą zmienić ich życie. Mam nadzieję, że ta akcja będzie dla nich takim motorem napędowym. 

Natalia jest bardzo realistyczna w tej roli, bo spełnia swoje marzenia na przekór wszystkiemu i wszystkim dzięki temu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek oraz celebrytek na rynku polskim. Za każdym razem przekonuje, że warto walczyć o swoje szczęście i konsekwentnie dążyć do celu.

A co Mariusz myśli o pomyśle żony?

Popieram wszystkie pomysły mojej zony i łatwo było jej mnie namówić. Osobiście bardzo wierze w akcje JUST MUST i jej przesłanie. Ludzie potrzebują motywacji do działania.Każdy może osiągnąć sukces trzeba tylko chcieć i zacząć działać. Natalia jest tego najlepszym przykładem – twierdzi.
Może Wy weźmiecie udział w tej akcji?Komentarzy: 1


fraglesss | 17 września 2014, 01:11

Przeczytałem dwa razy i nie wiem o co pani biega. Jedyna rzecz jaka wynika z artykułu, to pseudo reklama jakieś firemki z telefonami.


Dodaj komentarz
×