Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

37-letnia Natalia Lesz bez makijażu wygląda jak licealistka! Jest praktycznie nie do rozpoznania!

Natalia Lesz bez mejkapu


Natalia Lesz bez makijażu

Natalia Lesz swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła 10 lat wydając singiel Fall. Piosenka promowała debiutancką płytę wokalistki sygnowaną imieniem i nazwiskiem, która ukazała się poza granicami Polski, m.in. w Japonii. Utwór uczynił z Natalii jedną z najpopularniejszych debiutantek w kraju, publiczność nagrodziła ją np. Vivą Comet i SuperJedynką. Idąc za ciosem, Lesz wydała drugi album pt. That Girl, który pokrył się złotem. Natalia romansowała również z aktorstwem, jej najpopularniejszą rolą była postać Ingi Sawczuk w serialu Tancerze. Widzowie mogą pamiętać gwiazdę również z takich produkcji jak Plebania, Ojciec Mateusz czy Rodzinka.pl.

W ostatnich latach Natalia wycofała się ze świata mediów. Lesz wyprowadziła się z Warszawy na Śląsk, gdzie skupiła się na życiu osobistym, swoje szczęście buduje z Adamem Maciejowskim, cenionym chirurgiem odznaczonym Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Para doczekała się córki Alicji, która przyszła na świat w 2014 roku.

Ostatnio pojawiły się plotki o planowanym powrocie Natalii do muzyki, które dodatkowo podkręciły zdjęcia opublikowane na jej profilu na Instagramie. Natalia w studiu nagraniowym najprawdopodobniej pracuje nad nowymi utworami na trzecią płytę, a przy tym niezmiennie wygląda młodziutko. Dowód? Piosenkarka wrzuciła na Instastory film, na którym nie ma na swojej twarzy żadnych nowinek kosmetycznych.

Natalia Lesz bez makijażu wygląda jak nastolatka – ma promienną cerę i ani jednej zmarszczki. Aż ciężko uwierzyć, że w tym roku gwiazda skończy 37 lat.

Czekacie na jej muzyczny powrót?

Natalia Lesz zaszalała! Z okazji świąt pokazała choinkę, córeczkę i pochwaliła się ekscytującą wiadomością!

Kontrowersyjna kiedyś Natalia Lesz przeszła spektakularną metamorfozę! Obecnie możecie jej nie rozpoznać!

TYLKO U NAS! Natalia Lesz wyjechała na pierwsze wakacje z córką i partnerem. Za granicą spędziła urodziny

Co w makijażu podoba ci się bardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×