Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Prawdziwy Rarytasik! 47 letnia zjawiskowa Naomi Campbell pokazała swoją 66 letnią matkę na Fashion Awards! Coś niesamowitego! Razem wyglądają jak siostry!

matka


Naomi Campbell z piękną mamą – Valerie Morris na Fashion Awards 2017

Naomi Campbell brytyjska top modelka, aktorka i piosenkarka. Od czasu rozpoczęcia swojej kariery, czyli w wieku 15 lat, stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych i wpływowych osobowości XX wieku. Została okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. W 1991 roku została wybrana przez magazyn People jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie. Jej matką jest tancerka Valerie Morris, pochodząca z Jamajki. Zgodnie z życzeniem matki, Campbell nigdy nie poznała swojego ojca, który opuścił  Morris, gdy ta była w czwartym miesiącu ciąży. Swoje znamienite nazwisko Naomi zawdzięcza zatem ojczymowi.

 

Choć dziś zjawiskowo piękna Naomi ma 47 lat, nadal bardzo często widywana jest na światowych wybiegach i w prestiżowych kampaniach reklamowych znanych marek. 66-letnia Valerie Morris rzadko towarzyszy córce na show-biznesowych imprezach, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Piękna modelka postanowiła zabrać swoją mamę na galę British Fashion Awards 2017.  Obie panie wzbudziły ogromną sensację i to nie tylko dlatego, że są do siebie podobne jak dwie krople wody. Mama Naomi jest już panią po sześćdziesiątce, a jak się okazuje, wciąż prezentuje się fenomenalnie. Trudno uwierzyć, że 47-letnia Naomi jest jej córką! Piękna mama Campbell, przykuła całą uwagę fotoreporterów. Ale nikogo fakt ten nie powinien dziwić, bowiem 64-letnia Valerie może pochwalić się zjawiskową urodą, wspaniałą figurą i niezwykłym wyczuciem stylu. Naomi Campbell jest piękna, owszem, ale spójrzcie tylko na jej matkę!

Jaka matka taka córka

Była tancerka, Valerie Campbell została wcześnie matką – gdy urodziła słynną córkę miała zaledwie 18 lat. Widać, że to po niej Naomi odziedziczyła fenomenalne ciało i nietuzinkową urodę. 47-letnia modelka, u boku 66-letniej matki wygląda nie jak jej córka, a siostra. Campbell wciąż powtarza, że mama jest jej jedyną przyjaciółką. Bo kto jak nie matka zniesie ciągłe fanaberie i wybuchy agresywnego gniewu kapryśnej Naomi? Naomi Campbell podczas British Fashion Awards, które odbyły się w Royal Albert Hall w Londynie, wyglądała niezwykle stylowo. Modelka pojawiła się w kreacji od wielkiego mistrza Azzedine Alaia, który zmarł pod koniec listopada. Naomi była z nim zaprzyjaźniona, zatem bardzo przeżyła jego nagłe odejście. Praktycznie na każde wielkie wyjście zakłada suknie jego projektu. Naomi założyła zjawiskową sukienkę z jesienno-zimowej kolekcji 2017/18 projektanta, z aksamitną podzieloną górą i wspaniałą warstwową czarną spódnicą, która tworzyła kontrastowe wykończenie całej kreacji. Szykowny look Naomi, został podkreślony spektakularnymi plisami, które dodały stylizacji romantycznego charakteru.

 

Naomi Campbell, wraz ze swoją uroczą mamą udowodniły, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, piękna córka swoim wyrafinowanym strojem uzupełniła wieczorowy look matki. Razem wyglądały obłędnie!
Zobaczcie w naszej galerii!

Zabójczo seksowna Karolina Szostak kontra tajemniczo zmysłowa Natalia Siwiec! To one królowały na pokazie Kupisza!

 

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza: Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Grażyna Torbicka, Patrycja Markowska

Nie żyje słynny projektant. Ubierał pierwsze damy i światowe gwiazdy muzyki

Jak ważna jest w twoim życiu moda?Komentarzy: 2


Gość | 7 grudnia 2017, 19:09

obie peruki sa piękne.


Gość | 7 grudnia 2017, 18:36

Widać, że ma perukę. Biedna


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×