Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Rodzina, przyjaciele i fani uczcili pamięć Anny Przybylskiej na mszy świętej [ZDJĘCIA]

Kto przyszedł na mszę świętą za Annę Przybylską?


Msza święta za Anię Przybylską

Dziś przypada pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Dokładnie rok temu aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. Chociaż większość osób zdawała sobie sprawę ze stanu zdrowia gwiazdy to odpychała od siebie te najgorsze myśli wierząc, że najlepsze wciąż przed nią. Niestety dziś, choć trudno w to uwierzyć, minęło już 12 miesięcy od kiedy Anny Przybylskiej nie ma z nami.

Z jej odejściem wciąż nie pogodziła się najbliższa rodzina, a w szczególności jej partner – Jarosław Bieniuk i matka – Krystyna Przybylska, która kilka dni przed rocznicą zamieściła wzruszający wpis.

Zobacz: Agentka i przyjaciółka Anny Przybylskiej wspomina ją z łzami w oczach: „Każdą chwilę chciała spędzić z rodziną”

Już niebawem, bo 05 października 2015 roku, minie rok od tragicznego dnia, w którym zgasło radosne i uśmiechnięte życie mojej córki Ani Przybylskiej. Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca – czytamy. 

W tym liście zachęciła wszystkich, którym Ania była bliska do uczestnictwa w mszy świętej odprawionej dzisiaj w gdyńskim kościele.

Tych wszystkich, dla których żywą jest pamięć o Ani, pragnę zaprosić do wspólnego uczestniczenia we Mszy Świętej, która celebrowana będzie za jej duszę – zachęciła.

Apel wielu fanów i przyjaciół wzięło sobie do serca, ponieważ kaplica wypełniła się po brzegi. W nabożeństwie uczestniczyli wszyscy Ci, którzy pamiętają o Przybylskiej i tęsknią za nią. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć Jarosława Bieniuka, który przyszedł w towarzystwie dzieci, matki – Krystyny, agentki Małgorzaty Rudowskiej oraz Katarzyny Figury, której wyjątkowo bliska była postać Ani. Kościół wypełnili również wielbiciele, pracownicy hospicjum, w którym aktorka przebywała w ostatnich dniach życia, przyjaciele rodziny i sąsiedzi.

Na twarzach uczestników modlitwy malował się smutek i przygnębienie pomimo tego, że ksiądz odprawiający mszą pięknie wspominał Anię i zapewniał, że z góry czuwa nad najbliższymi.

Zobaczcie zdjęcia z nabożeństwa i przypomnijcie sobie, jak gwiazdy uczciły pamięć Anny Przybylskiej.

Zobacz: Gwiazdy ze smutkiem wspominają Annę Przybylską: Górniak, Włodarczyk, Wojewódzki, Kożuchowska, Steczkowska i inni

Msza święta za Annę Przybylską

Msza święta za Annę Przybylską

Masza święta w pierwszą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej

Masza święta w pierwszą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska

Fotografia: ONSKomentarzy: 3


Jan | 7 października 2015, 08:23

Debile i hieny z tego portaliku z dupy – jesteście kretynami!


Sis | 6 października 2015, 00:39

Jakie hospicjum ? Jak przebywała ?? Co za bzdury !!! Kto pisał ten tekst !!!


Karotka | 5 października 2015, 23:23

W jakim hospicjum przebywala! Co za glupoty piszecie!


Dodaj komentarz
×