Dziś piątek, 20.10.2017

Jedziemy do Rosji!!! Polacy rozgromili Czarnogórę i zapewnili sobie historyczny awans! [ZDJĘCIA]

Polska MŚ 2018 Rosja

Polska na Mistrzostwach Świata w Rosji 2017

Polska reprezentacja wygrała z Czarnogórą 4:2 w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie.  Taki wynik oznacza awans biało-czerwonych do przyszłorocznego mundialu w Rosji.

Anna Lewandowska w seksownych kozaczkach z dzieckiem na meczu Polska-Czarnogóra!

Ten znakomity wynik daje polakom nie tylko awans. Polska reprezentacja znajdzie się w pierwszym koszyku podczas losowania grup MŚ. Znajduję się w nim osiem zespołów, gospodarz Rosja oraz siedem najlepszych zespołów rankingu FIFA: Niemcy, Brazylia, Portugalia, Argentyna, Belgia, Polska oraz Szwajcaria.

Gole dla Polski w meczu z Czarnogórą

Bramki dla reprezentacji Polski zdobyli w pierwszej połowie: Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki. Następnie w 78 minucie meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata gola dla gości zdobył Stefan Mugosa. W 85  minucie meczu gola na wagę zwycięstwa zdobył niezastąpiony kapitan polskiego składu – Robert Lewandowski. W 87. minucie meczu samobójczego gola strzelił Filip Stojkovic.

BRAWO POLACY!

Natalia Siwiec z córką kibicują Polakom w meczu z Czarnogórą! To najsłodsze zdjęcie jakie dzisiaj zobaczycie

Gwiazdy na meczu Polska-Czarnogóra: Anna Lewandowska, Marina, Karolina Szostak, Lilly Marchel [GALERIA]