Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Dramat Moniki Zamachowskiej. By ratować rodzinę przed finansowym bankructwem musiała wyjechać do pracy za granicę! „Nie starczy nam na jedzenie”

Monika Zamachowska Boże Narodzenie smutna


Monika Zamachowska martwi się problemami finansowymi rodziny

Sytuacja rodzinna Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej robi się coraz trudniejsza. Wszystko przez byłą żonę aktora, która żąda od aktora horrendalnych alimentów jak dzieci. Zdaniem Moniki, 1,2 miliona złotych które uprzednio otrzymała od Zamachowskiego zostały przeznaczone na dzieci w zaledwie nikłej części:

Życzę pani Aleksandrze, żeby długo cieszyła się za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczona na dzieci. To widać na pierwszy rzut oka – mówiła w rozmowie z Twoim Imperium podirytowana gwiazda

Odniosła się również do sytuacji finansowej rodziny, która nie jest w tym momencie najlepsza. Całe swoje życie podporządkowali alimentom, które miesięcznie wynoszą 14 tysięcy złotych na czwórkę dzieci, które Zbigniew ma z Aleksandrą Justą, byłą partnerką. Justa domaga się zwiększenia alimentów do 16 tysięcy miesięcznie, a Zamachowska załamuje ręce:

Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie. Praktycznie wszystko, co mamy, wydajemy na zobowiązania Zbyszka i prawników, a zdarza się, że prosimy o pożyczki znajomych albo rodzinę. Zdecydowałam się na kilka dni pracy w Chinach, tysiące kilometrów od domu. (…) Zbyszek jest najcudowniejszym mężem i ojcem. Nie pozwolę go zniszczyć, także finansowo – dodała w wywiadzie z Na Żywo

Myślicie, że para wyjdzie z problemów finansowych i stanie na nogi?

Dramat Moniki i Zbigniewa Zamachowskich! Ich obecne mieszkanko nie jest luksusową rezydencją! Zobaczcie w jakich warunkach muszą się gnieździć!

To się porobiło! Komornik nagle wszedł na pensję Zbigniewa Zamachowskiego! Co się stało?

Podirytowana Monika Zamachowska nie wytrzymała! Ostro wyraziła się o byłej żonie Zbigniewa Zamachowskiego! Będzie wojna?

Czy ojcowie powinni płacić alimenty?Komentarzy: 7


GośćTez zona | 3 grudnia 2017, 17:30

Cudowny maz i ojciec ma glowe na karku a nie w gaciach i nie zostawia rodziny dla innej rodziny ZENADA I KARMA WRACA


Gość | 1 grudnia 2017, 15:10

ALE ONI WSZYSCY WYGLADAJA HAHAHAHAHAHAHA PRZWDZIWA ZYDOWSKA TANDETA I TOTALNE BEZGUSCIE .


Gość | 1 grudnia 2017, 15:09

Zatrudnie ja przy sprzataniu.


Gość | 1 grudnia 2017, 13:45

Pani Moniko, to żenujące, że lata pani do mediów i opowiada o problemach finansowych swojego męża!!! No było nie było, są to alimenty na dzieci!!


Gość | 1 grudnia 2017, 12:49

..na co pani Justa tyle wydaje?????


Gość | 1 grudnia 2017, 12:48

Jak oni się wystroili na tym jednym zdjęciu, brakuje jeszcze żeby Monika wyskoczyła w takich gaciach😁


Gość | 1 grudnia 2017, 12:44

dorosłe dzieci powinny jakoś pomóc rodzicom i starać się troszkę dorobić chociaż, jak się ma 18 lat to można i się uczyć i pracować, np. w wakacje, albo roznosić ulotki albo pracować w restauracji, usamodzielnić się troszkę, a młodsze dzieci nie mają przecież aż takich ogromnych potrzeb finansowych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×