Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Monika Olejnik na wakacjach. Mała czarna, słomkowy kapelusz, czarne okulary. Skromnie? Zmienicie zdanie, gdy zobaczycie jej buty

Monika Olejnik na wakacjach


Monika Olejnik na wakacjach

Moniki Olejnik od lat należy do czołówki polskiego dziennikarstwa. Przez niektórych nazywana jest pięknym kolorowym ptakiem show-biznesu. 60-latka nie zwracając uwagi na upływ czasu konsekwentnie pokazuje się w wyrazistych stylizacjach, często eksponujących jej wysportowana sylwetkę. Dzięki swoim oryginalnym kreacjom gwiazda TVN stała się ulubienicą fotoreporterów oraz zyskała mnóstwo popierających jej styl fanów.

Polska gwiazda ma 60 lat i ciało lepsze od niejednej trenerki! Zdjęcia z wakacji tylko to potwierdzają

Dziennikarka bez wątpienia uwielbia bawić się modą. Ma szczególną słabość do drogich torebek, takich marek jak: Louis Vuitton, Celine i Valentino. Drugą miłością gwiazdy są zawsze świetnie dobrane buty. Kiedyś zażartowała, że zebrała już 400 par. Olejnik lubi zaskakiwać, na przykład zimą pokazała się w fenomenalnych futrzanych chodakach Gucci.

Monikę zazwyczaj oglądamy w telewizji albo na czerwonym dywanie. Tym razem dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z wakacji, podczas których najwyraźniej postanowiła odpocząć nie tylko od pracy, ale też… od swoich ulubionych szpilek.

Różowe, futrzane buty Moniki Olejnik

Na udostępnionych zdjęciach dziennikarka pozuje w małej czarnej, która znakomicie podkreśla jej figurę oraz eksponuje bardzo ładne nogi. Do tej klasycznej kreacji Olejnik założyła wakacyjny słomkowy kapelusz.

Jeżeli zaś chodzi o obuwie, i tym razem Monika nie zawiodła. Widzimy ją bowiem w oryginalnych klapkach z różowym futerkiem. 

Jak wam się podoba letnia wersja Moniki Olejnik? Jessica Mercedes mogłaby jej pozazdrościć?

Kto odpowiada za stylizacje Moniki Olejnik i Maryli Rodowicz? To znane stylistki! [WIDEO]

Monika Olejnik na wakacjach w czarnej sukience

Monika Olejnik na wakacjach w czarnej sukience

Monika Olejnik w różowych, futrzanych butach na wakacjach

Monika Olejnik w różowych, futrzanych butach na wakacjachKomentarzy: 2


WnuczekGość | 10 lipca 2017, 20:49

Moja prababcia tez w takich chodzila


Yula | 10 lipca 2017, 04:41

W takich laćkach biegam po domu zimą …


Dodaj komentarz
×