NewsyMonika Olejnik skomentowała mecz Polska-Rumunia! To dzięki niej wygrali?

Monika Olejnik skomentowała mecz Polska-Rumunia! To dzięki niej wygrali?

Monika Olejnik
Karolina Badziak
12.11.2016 15:08

Wczoraj Polacy zagrali fenomenalny mecz z Rumunią. Dali z siebie wszystko i wygrali z wynikiem 3:0. Monika Olejnik, jak się okazało bardzo kibicuje naszym piłkarzom.

Najpierw od razu po meczu na swoim Facebooku dodała post z piosenką Republiki i Kayah - Nie pytaj o Polskę. Napisała, że to Robert Lewandowski stworzył ogromną radość ponad podziałami w tak ważnym dniu dla Polski, jak 11 Listopada. Stwierdziła także, że po tym nieprzyjemnym zdarzeniu, jakim było rzucenie petardy na boisko, sędzia powinien przerwać mecz.

Robert Lewandowski stworzył radość ponad podziałami w Święto Niepodległości 2016 !!! Brawo reprezentacja. Grosicki jak zawsze kreatywny. Moim zdaniem po petardzie na boisku sędzia powinien przerwać mecz. STOP AGRESJI!!! - napsiała Monika

Dziś dodała kolejny post. Tym razem zdjęcia w czerwonym płaszczu i stwierdziła, że to właśnie on przyniósł szczęście Biało-Czerwonym!

Mój płaszcz Reprezentacji Polski przynosi szczęście Naszym :) Brawo - podpisała zdjęcie dziennikarka