Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Monika Mrozowska zdradziła, dlaczego odkłada w czasie ślub z Sebastianem Jaworskim

Monika Mrozowska


Monika Mrozowska ponad rok temu rozwiodła się z Maciejem Szaciłło, a którym ma dwójkędzieci: 12-letnią Karolinę i 5-letnią Jagodę. Gwiazda w ciągu kilku miesięcy ułożyła sobie życie z Sebastianem Jaworskim, z którym doczekała się narodzin syna, Józka. Aktorce jednak nie śpieszy się, żeby znowu stanąć na ślubnym kobiercu.

A po co ślub? Jest mi na tyle dobrze oraz mam tak dużo zajęć związanych z dziećmi i zawodowymi sprawami, że nawet nie mam czasu na zorganizowanie chrzcin. A gdzie tu jeszcze myśleć o ślubie? Teraz priorytetem są chrzciny Józka. W tej chwili jesteśmy w trakcie ich planowania. Będzie pretekst żeby spotkać się z rodziną – powiedziała w rozmowie z „Życiem na Gorąco”.

Gwiazda w ostatnim czasie każdą wolną chwilę poświęca treningom do nowego programu „Celebrity Splash”. Oczywiście w wyjazdach do Poznania towarzyszy jej najmłodsza pociecha.

Zobacz: Monika Mrozowska o szczegółach kontuzji na planie „Celebrity Splash”. Czy będzie próbować skakać z jeszcze wyższej trampoliny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×