Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Dramat gwiazdy „Skazanych”. Pokonała raka, a teraz walczy z kolejnymi poważnymi problemami. „Boli i kalectwo się zaczyna? Szlag!”

Monika Krzywkowska problemy ze zdrowiem


Monika Krzywkowska ma problemy z kręgosłupem

Kariera Moniki Krzywkowskiej rozwija się świetnie, ale prywatnie aktorka znów zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Rak skóry dał się we znaki jej i jej najbliższym, a choć tę dramatyczną walkę z nowotworem i czasem udało się wygrać, zza rogu wyjrzały kolejne komplikacje. Jak donosi Fakt, gwiazda zmaga się obecnie z postępującym zwyrodnieniem kręgosłupa:

Kochani, starość nie radość! Właśnie odebrałam wyniki RTG kręgosłupa szyjnego i nie jest wesoło. Znacie może fizjoterapeutę od kręgosłupa i szyi, bo boli i kalectwo się zaczyna? Szlag! Trochę ćwiczę, ale sama sobie nie wymyślę jak powstrzymać zmiany zwyrodnieniowe – napisała gwiazda

Wygląda na to, że 2018 nie zaczyna się dla niej zbyt fortunnie. Miejmy nadzieję, że znajdzie odpowiedniego specjalistę i prędko doprowadzi ten problem do porządku. Wady kręgosłupa mogą mieć bowiem wiele nieprzyjemnych konsekwencji.

Monika Krzywkowska wygrała z rakiem skóry! Jak go rozpoznać? Jak się przed nim ustrzec? Poznaj dziesięć zasad ochrony przed nowotworami skóry

Monika Krzywkowska pokonała raka: „Mam nadzieję, że tę gorszą część życia mam już za sobą”

Monika Krzywkowska ofiarą przemocy domowej w ostatnim odcinku „Na dobre i na złe”

Badasz się regularnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×