Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Rewolucja w konkursie Miss Polonia! Znamy dalsze losy wyborów piękności

Miss Polonia i Miss Polski łączą siły


Czy będą wybory Miss Polonia 2016?

Konkurs Miss Polonia nie miał w ostatnich latach dobrej prasy. Po zwycięstwie Pauliny Krupińskiej media rozpisywały się o kolejnych odwołanych edycjach, nowych prezesach i skandalach z Małgorzatą Herde. Przełomem miało być połączenie sił z Miss Polski. Wydarzeniu towarzyszyły już nawet sesje promocyjne, plakaty i hasło „Korona jest tylko jedna”. Na kilka godzin (!) przed wyborami, organizatorzy oznajmili, że Miss Polonia rezygnuje ze współpracy (zobacz).

Co dalej z najstarszym polskim konkursem piękności? Okazuje się, że w biurze Miss Polonia nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora konkursu. Od teraz organizację reprezentuje Jagoda Piątek-Włodarczyk, która zastąpiła Michała Marciniaka.

Z treści oświadczenia wystosowanego do mediów wynika, że Miss Polonia rozpoczęła castingi do najbliższej edycji konkursu. Na jesieni poznamy następczynię Pauliny Krupińskiej. Reszta informacji ma być przekazywana sukcesywnie.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy organizację Konkursu Miss Polonia 2016! Po krótkiej przerwie najstarszy i najbardziej prestiżowy narodowy konkurs piękności w Polsce powraca. W drugiej połowie tego roku poznamy Najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentowała nasz kraj w świecie i przejmie koronę Miss z rąk Pauliny Krupińskiej.

Za organizację i realizację wyborów Miss Polonia odpowiedzialna jest Agencja IGO-ART, wieloletni Partner Biura Miss Polonia oraz organizator Konkursu na szczeblu regionalnym jak i ogólnopolskim.

Miss Polonia to najbardziej prestiżowy i najstarszy narodowy konkurs piękności w Polsce. Organizowany od 1929r. jest także jednym z najstarszych na świecie z niezwykłą historią, którą przez lata tworzą najpiękniejsze Polki. Ze względu na wielką wartość, tradycję i siłę wyborów Miss Polonia postanowiliśmy podjąć się realizacji Konkursu w najbliższych latach.

Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja Konkursu będzie wyjątkową, a nowa Miss Polonia będzie godnie nosić koronę Najpiękniejszej Polki rozsławiając nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji na temat organizacji Konkursu i poszczególnych jego etapów podamy wkrótce.

Z pozdrowieniami,

Jagoda Piątek-Włodarczyk

Dyrektor Konkursu Miss Polonia

Czekamy na dalsze losy konkursu Miss Polonia.

Zobacz: Ewa Mielnicka komentuje zamieszanie wokół konkursu Miss Polonia

Miss Polonia 2016 wraca

Miss Polonia 2016 wraca

Paulina Krupińska - Miss Polonia 2013

Czy będą wybory Miss Polonia 2016?

Miss Polonia czy Miss Polski? Który konkurs wolisz?Komentarzy: 2


Gość | 11 kwietnia 2016, 18:14

Wszystko o konkursach piękności misspassion.pl


Gość | 11 kwietnia 2016, 18:13

W koncu!…konkurs Miss Polonia to tradycja, historia, prestiz…Tylko Miss Polonia!


Dodaj komentarz
×