Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Pochwalili się cudnymi obrączkami!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak ślub obrączki


Ślub Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak

To dopiero nowina! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Para pobrała się w tajemnicy pod koniec 2017 roku, a o samej ceremonii nie wiedzieli nawet ich najbliżsi przyjaciele i rodzina:

Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci – czytamy na łamach Plejady.

Dumne małżeństwo, Mikołaj i Sylwia, zaprezentowało swoje ślubne obrączki podczas konferencji promującej nowy sezon serialu Pensjonat nad rozlewiskiem. Choć Krawczyk, trzymając rękę w kieszeni, raczej unikał eksponowania symbolu małżeństwa, to Juszczak z dumą pokazywała złote cudeńko na swojej dłoni.

Od kiedy Krawczyk i Juszczak są parą?

Przypomnijmy, że Krawczyk i Juszczak po raz pierwszy potwierdzili swój związek na początku 2016 roku, kiedy razem zdecydowali się wystąpić w programie Polsat CaféCelebrity Salon.

Znamy się wiele lat, jeszcze ze Szkoły Filmowej w Łodzi. Więc kiedy spotkaliśmy się na zdjęciach w Polsat Café, ucieszyliśmy się, że będziemy razem pracować.  Czuję, że zaczynam nowy etap w życiu. Tu jest moje szczęście wyznała Juszczak na łamach „Party” w 2016 roku.

W przeszłości Mikołaj Krawczyk związany był z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów – Roberta i Michała. Po rozstaniu z aktorką, z którą przez wiele lat występował w serialu Pierwsza miłość, Mikołaj związał się z Agnieszką Włodarczyk. Z kolei Sylwia Juszczak ma na swoim koncie już dwa rozwody – z Tomaszem Pągowskim i z norweskim przystojniakiem Magnusem Aenresenem. Z pierwszego małżeństwa aktorka ma dwóch synów.

Gratulacje dla młodej pary.

Aneta Zając ma tego dość! Przerwała milczenie i opowiedziała o problemach w relacji z Mikołajem Krawczykiem!

Koszmar wigilijny Anety Zając. Była rozdygotana, bo Mikołaj Krawczyk wywinął jej niezły numer!

Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcia z wakacji z ukochaną i dziećmi! Sylwia Juszczak pozuje bez makijażu

Czy Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gośćvcx | 20 lutego 2018, 11:47

kawal hu;;; reszta dziad


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×