Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Wyszły na jaw wszystkie wady Michała Żebrowskiego! Jego piękna żona pierwszy raz tak szczerze wyjawiła ich słodkie małżeńskie tajemnice!

Michał Żebrowski świętuje rocznicę ślubu


Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk w PANI

Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk są szczęśliwym małżeństwem już od 9 lat. Para doczekała się dwóch synów – Franek ma 7 lat, a Henio 4 lata. Gdy Aleksandra poznała Michała, nie miała pojęcia, że wybranek jej serca jest aż tak popularny.

Ominęły mnie jego słynne role, bo w tym czasie mieszkałam z rodzicami za granicą. Nie wiedziałam, że to ktoś, do kogo należy wzdychać. Przed naszym pierwszym spotkaniem powiedziałam mamie, że zupełnie idiotycznie umówiłam się z tym panem w miejscu, gdzie jest tłum ludzi, a przecież nie wiem, jak on wygląda – dodaje.

Piękna żona Michała Żebrowskiego na konferencji prasowej OBAGI! Pozowała jak prawdziwa topmodelka!

Aleksandra i Michał mieli mieć wspólne lekcje angielskiego, jednak szybko ten plan upadł. Wpadli na siebie znów, kilka lat później. Nie minęły trzy miesiące, kiedy się zaręczyli, a ślub odbył się po roku. Żona aktora opowiedziała co ją w nim denerwuje.

Drażni mnie jego punktualność, kiedyś wszędzie byliśmy 20 minut za wcześnie i to niezależnie od rangi wydarzenia – przyznaje.

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała synka Henryka! Jest śliczny

Żona Michała Żebrowskiego – Aleksandra w rozmowie z Panią postanowiła niczego nie ukrywać.

Sam jest świadomy tego, że ma opinię bufona, ale mam wrażenie, że nie stara się jakoś specjalnie jej zmieniać – zdradziła już na samym początku. – Przyznaję: jest egocentryczny, ale na pewno nie jest egoistą, to ogromna różnica – dodała po chwili.

Jest zdania, że pochwały są potrzebne Michałowi do tego, by się rozwijać. Śmieje się, że na szczęście nie muszą to być wyłącznie pochwały od niej. Aleksandra zdradziła, że mimo że Michał jest zapracowany, zawsze znajduje czas dla rodziny.

Był obecny przy obu porodach. Przy pierwszym załamał się, że godzina porodu wypadła dokładnie na czas jego przedstawienia. Franek musiał się pospieszyć, żeby tata zdążył do teatru – opowiada.

Między Michałem i Aleksandrą jest 15 lat różnicy.

Oprócz tego, że nie jestem mistrzem nowych technologii, nie odczuwam tego na co dzień. Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest twoim dobrym towarzyszem, to zawsze będzie w odpowiednim wieku – wyjaśnia na łamach Pani Michał Żebrowski.

Aktor opowiedział też co nieco o rozterkach, jakich doświadczał, kiedy zaledwie po trzech miesiącach znajomości oświadczył się Aleksandrze.

Oświadczając się 21-letniej Oli, zastanawiałem się, czy aby na pewno wie, w co się pakuje. Spytała mnie wtedy: „Czy ja wyglądam na osobę, która nie wie, czym jest rodzina?”. I dodała, że mi ufa. Rodzina jest dla niej najważniejsza – opowiada Michał Żebrowski.

Również on wymienił cechę, która najbardziej irytuje go w towarzyszce życia, przy okazji jednak chwaląc żonę.

Denerwuje mnie jej inteligencja. Jak już mi dowali, to celnie. Nasze spory to perfidna erystyka – przyznaje.

A was co najbardziej denerwuje w ukochanej osobie?

Żona Michała Żebrowskiego z okazji ósmej rocznicy ślubu pokazała piękne ślubne zdjęcie

Podoba ci się Michał Żebrowski?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×