Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Michał Wiśniewski pokazał swoją odmienioną nie do poznania mamę! Co za metamorfoza!

Michał Wiśniewski matka Grażyna


Mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę

Jak oficjalnie wiadomo Michał Wiśniewski jest DDA – czyli dorosłym dzieckiem alkoholika. Już dawno artysta zdradził m.in., czy alkohol jest obecny w jego życiu oraz czy zdarza mu się sięgać po mocne trunki przy swoich dzieciach. Artysta opowiadał również o tym, jak przez alkohol zawalił swoje koncerty.

Michał Wiśniewski zdobył się na szczere wyznanie miłości: „Z przykrością chcę poinformować, że…”

Mama Wiśniewskiego jest jedną z nielicznych kobiet, z otoczenia artysty, która wyszła z nałogu. On sam podkreślał wielokrotnie, że mocne trunki są obecne w jego domu.

Alkohol jest obecny w moim domu. Oczywiście, że jest obecny. Natomiast on mi nie sprawia żadnych przeszkód, wiesz, w prowadzeniu tego domu. Ja się go po prostu nauczyłem. Przecież wiadomo, że jeżeli wypijesz tyle, żeby nie móc funkcjonować, to jesteś rośliną. Chcesz być rośliną – mówi Michał Wiśniewski w rozmowie z Gazeta.pl.

Gwiazdor pamięta, jak kiedyś zagrał po pijaku koncert z zespołem Ich Troje.

Nie byliśmy wtedy znani, to było z 17 lat temu. Zagraliśmy koncert, na który przyszło siedem osób i było chyba z dziesięć rozdanych biletów. Tam gdzie zwrotki, śpiewałem refreny, tam gdzie refreny, zwrotki. No… to był dramat. Jeszcze na koniec udzieliłem takiego strasznego wywiadu, absolutnie po pijaku. Ale ja się nie wstydzę. To była lekcja, że tak się nie robi

Wiśniewski ma takie momenty w swoim życiu, że nie pije wcale.

Od czasu do czasu mam taki moment, że nie piję wcale. Hmm… Chciałbym móc powiedzieć, że nie mam z tym problemu, ale mam problem. Staram się tego nie przenosić na moje dzieci. Myślę, że one tego w ogóle nie czują, bo nie mają jak. Ale mi, takiemu tatusiowi, który jest co dwa tygodnie, jest o wiele łatwiej niż temu, który jest na co dzień.

Artysta podkreśla też, że nie pije przy dzieciach.

Pijany rodzic nie jest rodzicem. Jest reproduktorem. Są momenty, kiedy możesz się napić, a są momenty, kiedy nie możesz. Jedziesz albo jesteś z dzieckiem – nie ma picia.

Wiśniewski pochodzi z rodziny, gdzie po alkohol sięgało się bardzo często. Na szczęście teraz mama artysty nie pije już ponad 10 lat! Szczęśliwy Michał pochwalił się rodzinnym zdjęciem z uradowaną mamą. Matka Wiśniewskiego przeszła metamorfozę, podobnie jak jej syn zaszalała i ma czerwone włosy!

Teraz można ich pomylić!

Ostre spięcie Kingi Rusin z Michałem Wiśniewskim na antenie „Dzień Dobry TVN”! Oj było gorąco! [WIDEO]

Michał Wiśniewski pokazał mamę z czerwonymi włosami

Michał Wiśniewski pokazał mamę z czerwonymi włosami

Michał Wiśniewski z matką

Michał Wiśniewski z matką

Mama Michała Wiśniewskiego

Mama Michała Wiśniewskiego

Czy interesujesz się rodziną Michała Wiśniewskiego?Komentarzy: 7


Gość | 19 października 2017, 21:24

Widac, że kobieta ma perukę a wy tworzycie artykuł z niczego


ewima wierna fanka od ponad 15 lat | 19 października 2017, 17:32

ja Michała uwielbiam i jego muzykę szanuję go , że odbił się od dna a co najważniejsze pomógł swej mamie mimo krzywdy zawsze będę go bronić choćby nie wiadomo co mówili


Gość | 19 października 2017, 15:13

Ola Wiśniewski nie potrzebuje zabłysnąć bo jest kimś, w przeciwieństwie do ciebie. Jedyne kto tu próbuje zabłysnąć to Ty ze swoim żałosnym komentarzem. Szkoda, że z marnym skutkiem.


Gość | 19 października 2017, 15:09

@Ola to Ty jesteś skończona. Jesteś dnem człowieczeństwa. Totalnym erem ludzkim i już na zawsze tym śmieciem pozostaniesz za takie zachowanie.


Gość | 19 października 2017, 11:57

obydwoje przechlani, dyrektorka pck z ciechanowa też tak wygląda


Ola | 19 października 2017, 07:15

Dwoch alkoholików, czym zaswiecisz, żeby zabłysnąć spadająca gwiazda , teraz mamuśka , a później ……haha skończony jesteś Wiśniewski​


Gość | 19 października 2017, 05:44

hahahahahahaha


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×