Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Poseł Michał Kamiński znacznie schudł! Wszystko przez problemy ze zdrowiem

kaminski


Michał Kamiński schudł

Michał Kamiński jest jednym z najbardziej „wędrujących” polskich polityków. Do dziś nie może znaleźć sobie miejsca w żadnej partii. Migruje od prawicy do lewicy i już chyba nikogo taka postawa Kamińskiego nie dziwi. Dziwić jednak może fakt, że poseł w ostatnim czasie stracił bardzo dużo na masie. Wszyscy z pewnością pamiętają „Miśka”, który zawsze był okrągły i nic sobie nie robił z nadmiernych kilogramów.

Ostatnio mogliśmy podziwiać Michała Kamińskiego na promocji jego nowej książki. Polityk jest nie do poznania. Jest go dwa razy mniej i wygląda zupełnie jak nie on! Niestety nie jest to do końca zamierzona metamorfoza. Poseł choruje na cukrzycę, przez którą musiał definitywnie zmienić swój styl życia. Kamiński zaczął trenować i zdrowo się odżywiać:

Choruję na cukrzycę i to dlatego tak schudłem.

Zawsze chciałem schudnąć, ale przyznam, że wolę mieć kontrolę nad tym, co się ze mną dzieje, a nie ulegać czemuś, na co nie mam wpływu – zdradził poseł dla fakt24.pl

Michał Kamiński w tym monecie waży 75 kg. A to o 10 kg mniej niż rok temu.

Magdalena Ogórek udzieliła wywiadu dla Frondy, w którym porównuje się z Margaret Thatcher: „Kokieterią z mojej strony byłoby mówienie, że nie wrócę do polityki”

Michał Kamiński schudł

Michał Kamiński schudł

Michał Kamiński

Michał Kamiński

Prezydentem Polski w 2018 roku powinien zostać…Komentarzy: 1


Gośća | 13 października 2017, 09:20

raczej walczy z markosc watroby


Dodaj komentarz
×