Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Kinga Rusin zdradziła swoje metody wychowawcze: „Z dziećmi jest tak, że…”

Kinga Rusin o córkach Iga Lis, Pola Lis


Kinga Rusin uczy córki szanowania pieniędzy

Kinga Rusin jest gwiazdą nowego numeru Gali. Na łamach dwutygodnika zdradziła kilka smaczków z życia prywatnego, którego na co dzień tak bardzo strzeże. Dowiedzieliśmy się na przykład, jaki stosunek do pieniędzy mają jej córki, Pola i Iga.

Okazuje się, że nastolatki na wszystko muszą zapracować same. Kinga nie daje im taryfy ulgowej, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest szacunek do pieniędzy, co stara się udowadniać im na każdym kroku:

Ja sama zawsze musiałam ciężko pracować na to, co mam, nigdy nic nie zostało mi dane. Znam wartość pieniądza i uczę córki szacunku do niego. Z dziećmi jest tak, że możemy ich uczyć różnych rzeczy , ale one najwięcej czerpią po prostu obserwując swoich rodziców. Więc ja staram się też być pod tym względem dla nich przykładem

Postawa godna podziwu. Brawo.

Zobacz: Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach wygrali pół miliona. A jak poradzili sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan?

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN, 1 kwietnia 2017

Kinga Rusin uczy córki szanować pieniądze

Kinga Rusin o edukacji córek Igi i Poli Lis

Kinga Rusin uczy córki szanować pieniądze

Czy córki Kingi Rusin są do niej podobne?Komentarzy: 3


Gość | 19 kwietnia 2017, 12:31

Jakie one są podobne do Lisa, szkoda bo Kinia piękna kobieta.


Gość | 19 kwietnia 2017, 08:03

Te corki tez maja ciezkie kopyta po mamie,stopy tez szerokie z halluksami wlacznie.
Apropo szanowania pieniedzy , nie ma czemu sie dziwic ze Zydzi zawsze mieli je pod dostatek ale sami wygladali jak wyglodniali ,bo wiecznie oszczedzaja jednak za cudze smakuje najlepiej i najsmaczniej.


Gość | 19 kwietnia 2017, 08:00

Wiadomo,ze Zydowki sa skape .bo chetnie wola skorzystac za darmoche od innych ,lecz samemu nikomu niczego nie zafunduja.


Dodaj komentarz
×