Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

To będzie wojna z mediami na skalę światową?! Melania Trump złożyła pozew do sądu za nazwanie ją wysokiej klasy prostytutką

Melania Trump


Melania Trump pozywa Mail Media za artykuł o prostytucji

Do sądu w Nowym Jorku wpłynął pozew, którzy złożyli prawnicy Melanii Trump. A wszystko przez artykuł, w którym pisano, że Melania była wysokiej klasy prostytutką. Pierwsza Dama pozywa Mail Media, wydawcę Mail Online, ponieważ przez publikację straciła okazję zarobienia milionów dolarów na kosmetykach, biżuterii oraz ubrań sygnowanych swoich nazwiskiem.

Żona Donalda zastanawiała się nad tym, czy nie uruchomić własnej linii produktów kosmetycznych, ubrań lub torebek. Jak podaje Indepentent w pozwie napisano, że jako pierwsza dama, Melania Trump jest najczęściej fotografowaną kobietą na świecie, więc teraz żąda odszkodowania. Swoje straty wyceniła na 150 mln dolarów. To już nie pierwszy pozew, który wypłynął od Melanii. Pierwszy został odrzucony, ponieważ strona pozwana nie miała związku ze stanem, który miał orzekać w sprawie. Przedstawiciele Trump skierowali wniosek do sądu w Nowym Jorku, gdzie Mail Media ma biuro.

 Myślicie, że Melania wygra tę sprawę?

Zobacz: Melania Trump w mini. Pierwsza dama USA pokazuje nogi!

Donald i Melania Trump na dzień przed zaprzysiężeniem

Melania Trump pozwała media

Melania Trump - bal przed inauguracją

Melania Trump pozwała media

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 1


Gość | 10 lutego 2017, 03:31

Ivanka


Dodaj komentarz
×