Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Zjawiskowa Melania Trump w Paryżu! Przyćmiła Brigitte Macron? Stylowy pojedynek Pierwszych Dam USA i Francji

Melania Trump i Brigitte Macron w Paryżu


Melania Trump w Paryżu

Jeszcze nie opadły nam całkowicie emocje po niesamowitej wizycie Donalda i Melanii Trump w Polsce. Piękna Słowenka rozkochała w sobie Polaków, Niemców, teraz przyszła kolej na Francuzów!

First Lady nie ma ostatnio czasu na odpoczynek, bowiem zaraz po powrocie z Hamburga przepakowała walizki, aby już w środę ponownie udać się na podbój Europy. Tym razem celem wizyty amerykańskiej pary prezydenckiej jest Francja. Melania z Donaldem polecieli zatem do stolicy europejskiej mody Paryża, gdzie odbędą dwudniową wizytę na zaproszenie Emmanuela Macrona.

Choć ich wizyta w Paryżu jest krótka, grafik jednak wypełniony jest po brzegi. Melania i Donald Trump wzięli już udział w obchodach rocznicy wybuchu rewolucji francuskiej. Obowiązkowo spotkali się z francuską pierwszą parą w Pałacu Elizejskim. Na piątek natomiast zaplanowana jest uroczysta defilada i kolacja w wykwintnej restauracji na drugim piętrze Wieży Eiffla.

Melania i Donald Trump spotkali się też z amerykańskimi żołnierzami z okazji stulecia przyłączenia się Stanów Zjednoczonych do pierwszej wojny światowej.

Dziennikarz modowy ocenił stylizacje Pierwszych Dam. Jedną z nich zmiażdżył: „Raczej nie ma czego porównywać…”

Melania Trump kontra Brigitte Macron

Melania w Paryżu zaprezentowała się zjawiskowo. Pierwsza dama USA postawiła tym razem na elegancki, krwistoczerwony żakiet, czerwone szpilki i klasyczne okulary przeciwsłoneczne.

W tej stylizacji zauroczyła wszystkich mężczyzn, a nawet kobiety, którzy licznie przybyli na obchody rocznicy wybuchu rewolucji francuskiej. Melania odwiedziła również pacjentów i pracowników paryskiego szpitala. Ciekawostka jest fakt, że w Paryżu małżonka prezydenta USA miała spięte włosy. Dotychczas występowała w rozpuszczonych.

Czy przyćmiła ubraną na biało Pierwszą Damę Francji Brigitte Macron? Jej zasuwana suknia zestawiona z szafirowymi szpilkami wyglądała równie spektakularnie.

Po prostu klasa, szyk i elegancja! Sami zobaczcie.

Melania Trump pokazała zdjęcia z Polski. Tak zapamiętała wizytę w Warszawie

Melania Trump i Brigitte Macron w Paryżu

Melania Trump i Brigitte Macron w Paryżu

Melania i Donald Trump z wizyta we Francji

Melania i Donald Trump z wizyta we Francji

Melania i Donald Trump z wizyta we Francji

Melania i Donald Trump z wizyta we Francji

Melania Trump czy Brigitte Macron, która ma lepszy styl?Komentarzy: 10


Gość | 5 września 2017, 13:46

Brydzia myśli, że na środku twarzy się naciągnie, resztę zasłoni burzą wszczepionych włosów i nie widać, że jest stara rura. Niewiadomo ile by tam nie wstyknęła to i tak widać, że lata lecą. Musi koniecznie wziąć namiary na Melani chirurga.


Gość | 1 sierpnia 2017, 02:11

Pani Macron jest o wiele ładniejsza od pani Trump. Sory ona jest taka sztuczna…


ABCGość | 19 lipca 2017, 03:20

Czy ta Macaronowa to pożyczyła suknię od wnuczki???


Gość | 17 lipca 2017, 01:03

Brigitte Macron ma gębę jak zombi! Jej mężuś zresztą też!


Gość | 17 lipca 2017, 01:00

Ta nieszczęsna Brigitte Macron trumną zalatuje. Ohyda!


GośćLunka | 14 lipca 2017, 09:55

Bardziej elegancka jest pierwsza dama Francji. Popatrzcie na szczegóły…np. stopy w szpilkach. U Melanii wygladaja palce i wygląda to fatalni, pozaty ta szeroka czerwona spódnica tez nie lezy jak powinna.


Gość | 14 lipca 2017, 07:24

Melania piękna, szykowna i elegancka, a Brigitte – cóż na siłę próbuje się odmłodzić, ale chude pęciny, zwiotczała skóra i brzydkie kolana w kusych sukienkach nie dodają uroku…


Agx | 14 lipca 2017, 06:53

Melania w szlafroku i tak wyglądałaby lepiej. Brygida ubiera się jak dzidzia-piernik, z uporem eksponując swoje mumiowe zasuszenie.


Gość | 14 lipca 2017, 05:43

Piękna i bestia…Stara baba ubrała się w mini, jak „fiu-bździu” i pokazała swoje wychudzone patyki… Bardzo niezgrabna sylwetka, brzydka sukienka. A piękna Melania, młodsza,, ,a ubrana z klasą i miała dłuższą spódnicę niż francuska babcia.


Gość | 14 lipca 2017, 03:57

Mela I koniec, najpiekniejszy jest


Dodaj komentarz
×