Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Melania i Donald Trump odpowiadają na zarzuty o kryzysie! Pokazali bardzo romantyczne zdjęcie

Donald Trump i Melania Trump kryzys


Melania i Donald Tump trzymają się za ręce w Watykanie

Melania Trump nie ma szans pozostać niezauważoną. Każde wyjście pierwszej damy USA, każda jej oficjalna wizyta wzbudza niesłychane emocje i wielkie zainteresowanie mediów. Opinia publiczna kocha Melanię za jej zawsze nieskazitelny wygląd i odpowiednie zachowanie wśród oficjeli.

Państwo Trumpowie ostatnio odbyli kilka podróży, podczas których internet wyłapał dziwnie, oschłe zachowanie Melanii w stosunku do męża. First Lady dwukrotnie odtrąciła wyciągniętą do niej przez Donalda rękę: najpierw w Izraelu na lotnisku, a potem wysiadając z samolotu w Rzymie. Internauci wyłapali moment, w którym Melania nie chce podać dłoni mężowi, Kilkusekundowe nagranie szybko stało się viralem.

Melania Trump wykonała gest, który mówi wszystko o jej relacji z mężem!

Żeby uciszyć plotki o tym, że między małżonkami nie ma żadnej bliskości, para prezydencka zrobiła sobie romantyczne zdjęcie w Kaplicy Sykstyńskiej – fotograf uchwycił moment, w którym państwo Trumpowie stoją przed freskiem Michała Anioła „Sąd Ostateczny”. Para sfotografowana jest od tyłu, wpatrują się w dzieło, ale najbardziej widać splecione dłonie małżonków.

Myślicie, ze Melania kierowała się tylko etykietą nie biorąc męża za rękę wcześniej?

Internauta zażartował z małżeństwa Melanii i Donalda Trumpów. Gest First Lady mówi wszystko

Melania Trump trzyma Donalda Trumpa za rękę w Kaplicy Sykstyńskiej

Melania Trump trzyma Donalda Trumpa za rękę w Kaplicy Sykstyńskiej

Donald Trump i Melania w Rzymie

Donald Trump i Melania w Rzymie

Melania Trump i Donald Trump w Rzymie

Melania Trump i Donald Trump w Rzymie

Melania Trump czy Agata Duda? Która pierwsza dama ma lepszy styl?Komentarzy: 3


Gość | 26 maja 2017, 06:07

Wiem jak jest w tym związku , bo u nas w małżeństwie jest identycznie, ja jestem Bykiem , a mąż Bliźniakiem. W sprawach małżeńskich , rodzinnych to mąz nie ma nic do powiedzenia, i nawet gdy czasem się buntuje to fialnie i tak zrobi tak jak mu żona każe…W domu jest potulny jak baranek i dzieciaki mają z niego ubaw. Do tego mąż nie posiada kompletnie „OGŁADY” i robi często takie rzeczy ,że wstawia otoczenie w konsternacje. Nie ma wyczucia w NICZYM , dosłownie w niczym , a już szczególnie podczas jakis uroczystości. Dziś po 30 latach pożycia znam go na wylot, ale niejednokrotnie najadłam się wstydu za niego, za jego palnięte słowa np.co mu żona dziś zabroniła , albo opowie jakis zbereźny kawał, albo przy stole po wypiciu swojej herbaty , wezmie szklankę córki i wypije jej całą herbatę…Wtedy cholera mnie bierze ,że robi z siebie głupka i myśli wszystko dla każdego jest smieszne jak dla niego. Rzeczywiście zebrani wokół się zaśmiewają, ale z niego . To słynne oddtrącanie ręki Trumpa przez Melanię, czy karcenie Trumpa wzrokiem znam bardzo dobrze, to jest dla niego sygnał ,że znowu źle i niestosownie się zachowuje. TRump zapewne zna każdy gest Melanii „DOSKONALE” , tak jak mój mąż zna każdy moja reakcję na jego „gafy”. czy miłostki w niestosownym momencie. Melania, tak jak ja,napewno całe życie szturmuje męża „pajaca” często nazywanym też „dużym dzieckim”, ale najczęściej ” idiotą”, z czego on się śmieje i powtarza , ale kochanie, przecież wiesz ,że bez ciebie to bym zginoł jak zając w kapuście. No, niestety takie jest z nim życie, taka prawda.


Gość | 25 maja 2017, 15:57

to nie są splecione ręce 🙁 .. on ją trzyma za rękę .. chyba na siłę 🙁


kibelek.com | 25 maja 2017, 14:28

Melania zawsze z klasą


Dodaj komentarz
×