Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Melania Trump zdecydowała w sprawie przyjazdu do Polski!

Melania Trump na spotkaniu z parą Argentyny


Melania Trump przylatuje do Polski 5 lipca !

Pierwsza dama Melania Trump będzie towarzyszyć prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w podróży do Polski i Niemiec. Informację oficjalnie podał we wtorek Biały Dom, powołując się na samą Melanię.
Piekna Melania Trump urodziła się w Słowenii. Towarzyszyła mężowi w maju w jego pierwszej podróży w charakterze prezydenta, gdy Trump złożył wizyty w Arabii Saudyjskiej, Izraelu, Brukseli i we Włoszech. Teraz prezydent USA będzie w Warszawie gościem szczytu państw Trójmorza, w którym wezmą udział przywódcy państw Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej. Wodzowie państw mają między innymi podjąć rozmowy o współpracy transatlantyckiej w dziedzinie inwestycji rozwojowych.

Szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski powiedział, że znaczna część spotkań amerykańskiego prezydenta w Polsce będzie poświęcona sprawom bezpieczeństwa międzynarodowego i bezpieczeństwa naszego regionu. Warszawę odwiedziła już grupa robocza Białego Domu przygotowująca tę wizytę.

Jesteśmy ciekawi  jakie kreacje przygotowała sobie Melania na przyjazd do Polski?

To już pewne Donald Trump będzie w Warszawie 5 lipca! Znamy harmonogram wizyty

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump (kreacja: Mugler) i Donald Trump

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump

Jak oceniasz tę stylizację Melanii Trump?Komentarzy: 1


kitt | 21 czerwca 2017, 23:04

no i fajnie. może uda mi się ją zobczyć 😀 może zapytam ją co robi, że tak zjawisowo wygląda, czy stosuje iqacai, co ćwiczy, fajnie by było bo mega mnie inspiruje. 😉


Dodaj komentarz
×