Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Melania Trump może mieć kłopoty! I to przez swojego męża!

Melania Trump


Melania Trump zostanie deportowana z USA?

Melania Trump już niedługo może mieć poważne kłopoty. Jej mąż Donald Trump od dawna mówi o zaostrzeniu prawa imigracyjnego i wydaleniu z kraju osób, które przebywają tam nielegalnie. Niepochlebnie wypowiadał się chociażby o meksykańskich imigrantach, którzy w jego opinii sprowadzają narkotyki i przestępczość oraz są gwałcicielami.

Od razu zaczęto to szeroko komentować. Złośliwi zwrócili nawet uwagę, że powinien najpierw przyjrzeć się swojej żonie, bo w świetle prawa, które miałoby obowiązywać wkrótce W USA można byłoby postawić jej zarzuty i wydalić ją z kraju. Co prawda pierwsza dama zapewniała, że przestrzegała przepisów imigracyjnych, ale podobno jest to poddawane w wątpliwość.

Melania przyleciała do Stanów Zjednoczonych w latach 90. Zarabiała pieniądze, chociaż nie miała pozwolenia na pracę. W 1996 zarobiła podobno 20 056 dolarów za 10 sesji zdjęciowych. Pozwolenie na pracę uzyskała dopiero 7 miesięcy później. Prawnicy od prawa imigracyjnego zgodnie stwierdzili, że pani Trump świadomie złamała obowiązujące prawo. Jeżeli przepisy faktycznie miałyby się zmienić, to i ona może znaleźć się w grupie osób, którym służby imigracyjne mogą nakazać opuszczenia USA.

To byłoby niebywałe. Czy Trump zastanowi się wcześniej zanim postawi na jakiekolwiek zmiany w tej kwestii?

Zobacz: Donald Trump tylko dotknął Melanię, a ona… Ta reakcja pokazuje jaki jest jej stosunek do męża? [WIDEO]

Donald Trump i Melania Trump w sukience mini

Czy Donald Trump sprowadzi na swoją żonę kłopoty?

Kto ma lepszy styl ubierania – Melania Trump czy Michelle Obama?Komentarzy: 2


?? | 27 lutego 2017, 02:22

A moze staremu Trumpowi wlasnie o to chodzi, zeby i ja tez wydalono? Moze Trump robi to podstepnie?
Moze on sie jej chce pozbyc? Przeciez i tak widac, ze to malzenstwo jest tylko na papierku a oni wzajemnie sie nienawidza! Zreszta jak i za co mozna kochac takiego starego popie:dolonego RAMOLA?!


Gość | 27 lutego 2017, 00:13

Melania tak jak ja ma obywatelstwo,nie jest bandyta i nie wysadza się w metrze ,nie bierze food stamps!!? Debilne posty !


Dodaj komentarz
×