Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Pojedynek Pierwszych Dam rozstrzygnięty? Krzysztof Gojdź podsumował Melanię Trump i Agatę Dudę

Agata Duda z Melanią Trump w Polsce, ocenia Krzysztof Gojdź


Krzysztof Gojdź o Melanii Trump i Agacie Dudzie

Wczoraj wieczorem amerykańska para prezydencka przyleciała do Polski. Polacy, media, nawet celebryci są podekscytowani wizytą zarówno prezydenta, jak i jego pięknej małżonki. Jednym z zachwyconych Melanią jest Krzysztof Gojdź.

Doktor na Facebooku podsumował wygląd Melanii i Agaty Dudy po porannym spotkaniu obu pań:

Melania Trump to piękność w stylu amerykańskim. Wygląd typowej gwiazdy Hollywood. Długie włosy, mocne wystające kości policzkowe, „hollywoodzki” uśmiech, hipnotyzujące i tajemnicze spojrzenie, figura modelki. W wieku 47 lat wygląda olśniewająco i pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wygląda naturalnie, nie przesadza z poprawianiem urody.
Agata Duda również zachwyca. Wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat. Naturalna, bez żadnych poprawek, ze swoimi zmarszczkami mimicznymi, które dodają jej uroku i wyglądu swojskiej kobiety z sąsiedztwa. Do tego równie zgrabna figura. Brawo! Taki wygląd my w Polsce lubimy i akceptujemy. Pani Agato, nie zmieniaj się – z naturalnością Tobie do twarzy.
Myślę, że Melania jako Pierwsza Dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną kobietą z elit. My lubimy Agatę Dudę za jej pochodzenie z normalnego ludu, za skromność i wygląd naszej koleżanki z życia codziennego.

Zgadzacie się z opinią chirurga gwiazd?

Melania Trump na spotkaniu z Agatą Dudą. Góra kreacji skromna, za to dół… Pierwszy pojedynek na stylizacje za nami! [FOTO + WIDEO]

Melania Trump wygłosiła piękne przemówienie w Warszawie! To pierwsza taka sytuacja w historii!

Melania Trump i Donald Trump oraz Andrzej Duda i Agata Duda w Warszawie

Melania Trump i Donald Trump oraz Andrzej Duda i Agata Duda w Warszawie

Melania Trump i Agata Duda spotkały się na kawę w Belwederze

Melania Trump i Agata Duda spotkały się na kawę w Belwederze

Melania Trump i Agata Duda - pojedynek na stylizacje w Warszawie

Melania Trump i Agata Duda – pojedynek na stylizacje w Warszawie

Melania Trump czy Agata Duda? Która pierwsza dama jest piękniejsza?Komentarzy: 12


Hrabina | 23 sierpnia 2017, 18:52

Pani prezydentowa Agata z normalnego ludu…a Melania? z amerykanskich wyzyn spolecznych? …wstyd panie Krzysztofie, aby porownywac te kobiety w takim kontekscie. Wez pan sie za skalpel i popraw swoj niedoskonaly wizerunek a nie baw sie gosciu w mentora amatora bo zalosc bierze


Gość | 10 lipca 2017, 17:48

Kolor włosów fatalny u naszej Pierwszej Damy. Koniecznie musi zmienić fryzjera.


Gościowa | 7 lipca 2017, 23:40

Jak byk jest napisane, że Melania korzysta z zabiegów medycy estetycznej. Po takich zabiegach Pani Agata podejrzewam wyglądałaby nie gorzej – nie każdy za ładny wygląd da się pokroić. Po za tym przypomnijcie sobie poprzednią Panią Prezydent….. muszę coś dodawać?


Legalistka | 7 lipca 2017, 07:48

Garsonka p.Agaty Dudy jak ze sklepiku z odszytymi garsonkami z prowincjonalnego sklepiku. Jednak uważam, że zmiany wymaga sposób bycia naszej p.Prezydent – nie powinna według mnie skłaniać głowy, pochylać się przy podawaniu ręki – to takie trochę ” służalcze”.


Kasia | 7 lipca 2017, 01:38

Drogi Panie Gojdz ja rozumiem, ze glupio pisac ze nasza prezydentowa wypadla jak babcia przy Melanii (a dzieli je tylko 2 lata). Melania wygladala pieknia, zachwycajaco a Agata tylko ladnie i schludnie (jak pensionarka) ale pisanie, „że Melania jako Pierwsza Dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną kobietą z elit” jest zwyczajnym prostactwem. Takim stwierdzeniem podcina pan checi kobiet – Polek w dozeniu to tego by wygladaly pieknie. Dlaczego Polki, na czele z Pierwsza Dama maja wygladac jak stare kury ???? Wlasnie poinnysmy dazyc do tego by wygladac oszalamiajaco – bo po to sa kobiety aby wlasnie wyglac ja Melania Trump, aby zachwycac i aby podkerslac i eksponowac wszystko co nich piekne. Niestety radze Pani Dudzie zasiegac jezyka w sprwie wygladu u kogos kto sam wyglada super i moze troche wiecej markowych, uszytych z dobrych materialow rzeczy i pare zabiegow u kosmetyczki i fryzjera (torszke ciemniejszy blond i wiecej powiewu we wlosach – bo sa strasznie przylizane). Naprwde porsze, bo patrzy na nas caly Swiat. !!!!!!!!


Gość | 6 lipca 2017, 20:38

Pani Duda juz dawno powinna zmienić stylistkę, która ubiera Ja, jakby zawsze była na spotkaniu z wiekowa Królowa Elżbieta ???tak samo traktuje swoją klientkę, te garsonki wołają o pomstę do Boga, brakuje jeszcze broszki. Wstyd!


oll | 6 lipca 2017, 20:17

Zdecydowanie bardziej na plus wygląda Melania. Pierwsza dama musi wyglądać reprezentacyjnie i idealnie wręcz. Jeżeli ma tu i ówdzie za duzo powinna zrzucić te parę kilogramów dzięki diecie i iqacai, fryzura i kolor włosów powinien być dobrany przez specjalistów. Ciuchy tak samo. W końcu reprezentuje kraj. To niech pokaże, że polki też o siebie dbają.


Gość | 6 lipca 2017, 15:57

Do Pana Gojdzia..Ameryka nie jest pełna takich Melanii ale pełna wielkich grubasów, czego w Polsce nie w takiej skali..wiem bo byłam i widziałam więc nie musi Pan być taki złośliwy i mówić, że Pani Duda to „taka kobieta z sąsiedztwa”.


Gość | 6 lipca 2017, 15:39

Ale Dudowa to brzydka kobieta nie mój styl


Gość | 6 lipca 2017, 15:37

Gdzie Dudowa do Melani pisałem żeby się mlodzierzowo ubrała


Gość Ewa | 6 lipca 2017, 15:33

Nie jestem wielbicielka Melanii Trump , ale Agata Duda wygląda zdecydowanie starzej. Zdecydowanie. Poza tym, drogi doktorze Gojdz , wcale nie oczekujemy od Pierwszej Damy swojskiego wyglądu , sugerującego, ze jest jedna z tłumu. Pierwsza Dama reprezentuje Polki i nie może wygladac jak klientka osiedlowego zakładu fryzjerskiego (przed wizyta Macieja Maniewskiego:) ). A tak wygląda . Poza tym to najbardziej nijaka prezydentowa. Nie ma Jej nigdy wtedy , kiedy jest potrzebna. A poza tym, co zlego widzi doktor Gojdz w swoich zadbanych klientkach ? trochę to strzeal w stope.


Gość | 6 lipca 2017, 15:03

Pierwsza Dama Polski, pomimo, ze młodsza, wyglada na babcie Pierwszej Damy Ameryki. Niestety?


Dodaj komentarz
×