Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Melania Trump idzie na wojnę! Pierwsza dama wreszcie zacznie działać?

Melania Trump wpadka


Melania idzie na wojnę z narkotykami!

Piękna Melania Trump w krótkim czasie potrafiła rozkochać w sobie prawie całą Europę. Jej notowania wciąż rosną nawet w USA! Melania podczas burzliwej kampanii prezydenckiej małżonka deklarowała, że będzie gorliwie walczyć z cyberprzemocą. Na deklaracjach jednak się skończyło, bowiem po wygranych przez Trumpa wyborach, nie zrobiła w tym kierunku wiele. W większości czytamy tylko o jej kolejnych pięknych stylizacjach. Jednak jak donoszą amerykańskie media, Melania idzie na wojnę z narkotykami!

Pozycja Melanii Trump rośnie! First Lady sama w pierwszej oficjalnej podróży

 

 

Stany Zjednoczone walczą ze zjawiskiem masowego uzależnienia od opioidów. Niemal każdy mieszkaniec USA ma dziś możliwość uzyskania recepty na przeciwbólowe opioidy. Przy zwiększonej dawce danego leku otrzymuje się niemal taki sam efekt, jak po zażyciu heroiny czy kokainy. Ale legalnie! Jak podaje Rynek Zdrowia, każdego dnia w USA lekarze wypisują 650 tys. recept na opioidy. Codziennie po przedawkowaniu umiera kilkadziesiąt osób! Tylko w 2015 roku w USA zmarło ok. 52 tys. osób.

Amerykanie pokochali Melanię Trump. W tej chwili popiera ją aż… To w ogóle możliwe?

 

 

 

Na początku tygodnia Donald Trump spotkał się z ministrem Tomem Price’em oraz ekspertami z dziedziny ochrony zdrowia, by omówić sposoby powstrzymania tej epidemii. Prezydent zaproponował przeznaczenie 27,8 mld dolarów na zapobieganie uzależnieniom, terapię uzależnień i walkę z przemytem narkotyków oraz uzależniających środków przeciwbólowych takich jak opioidy. Z tej kwoty Biały Dom planuje przeznaczyć 1,3 mld dolarów na prewencję i leczenie osób uzależnionych od opioidów. W tę walkę włączyła się także pierwsza dama, co dla wielu było dużym zaskoczeniem!

Opioidy niszczą młodych ludzi – napisała na Twitterze i niedługo później zapowiedziała, że razem z mężem pojawi się na kolejnym szczycie dotyczącym pomocy uzależnionym.

Kolejna zachwycająca stylizacja Melanii Trump! Jej sukienka to istne dzieło sztuki!

 

Czy Melania w końcu zaangażuje się aktywnie z sprawy Amerykanów? Trudno powiedzieć. Choć wiele osób przyznaje dziś, że jej aktywność w tej sprawie może być kluczowa i zwiększy rozpoznawalność problemu. Nie brakuje dziennikarzy, którzy wierzą, że Melania „znalazła swój cel w Białym Domu”. Przypomnijmy, że to samo pisano na początku jej urzędowania. W trakcie kampanii wyborczej i na krótko po niej Melania miała zająć się cyberprzemocą.

Nasza kultura stała się zbyć okrutna i podła, szczególnie dla dzieci i nastolatków – mówiła. Obiecywała, że przyczyni się do zmiany. O tych obietnicach mało kto już pamięta, bo pierwsza dama nie zrobiła nic. Nie było ani jednego spotkania, konferencji czy jakiegokolwiek innego wystąpienia.

Sekretarz Melanii Trump powiedział w maju, że kampania przeciw przemocy w sieci jest cały czas przygotowywana.

Być może Melania zorientowała się, że akurat cyberprzemoc nie jest najlepszym wyborem, biorąc pod uwagę fakt, że jej mąż notorycznie obraża w sieci kobiety, senatorów, dziennikarzy, prokuratora generalnego, aktorów, aktorki i wiele, wiele innych osób na Twitterze – ocenia amerykańska dziennikarka Patricia Garcia.

Czy tym razem, w walce z narkomanią, Melania odnalazła swoje powołanie?

Melania Trump wygłosiła piękne przemówienie w Warszawie! To pierwsza taka sytuacja w historii! [WIDEO]

Melania Trump towarzyszy Donaldowi Trampowi podczas wizyty w Polsce

Melania Trump będzie walczyła z narkomanią

Melania Trump w Białym Domu

Melania Trump w Białym Domu

Melania Trump w obcisłej sukience

Melania Trump powalczy z fala narkomanii w USA

 

 

Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×